İçeriğe geç

Acı Biber Celbi

Acı Biber Celbi

Medyumların yaptıkları birçok uygulama gerek isimleri gerekse yapılış şekilleri ile insanları şaşkınlık içinde bırakmaktadır. Bu uygulamalardan biri olan ve insanlara ilk anda herhangi bir fikir vermeyen acı biber celbi, özlellikle aşk duygusunun oluşmasında en etkili uygulamalardan biridir. Özellikle kendisini görmezden gelen veya kendisini terk edip başka insanlarla birlikte olan sevdiklerini geri kazanmak isteyen kişilerin büyük ilgi gösterdikleri bir uygulama olarak ön plana çıkan acı biber celbi, yapılış aşaması ile de her zaman çok farklı bir yere sahiptir.

Acı biberlerin belirli zaman aralıklarında yakılması ve yakılırken üzerilerine etkili duaların okunması ile yapılan uygulama etkilerini kısa zaman içinde göstermekte ve insanların üzerilerinden görünmez gizli bir enerji oluşturmaktadır. Bu enerjinin etkisi altına giren insanlar kısa zaman içinde kendilerini partnerlerine karşı çok güçlü bağlarla bağlanmış bir halde bulurlar. Hatta kendilerine o kadar büyük bir aşk ile bağlanırlar ki artık onlardan başka hiç kimseyi düşünemez hale gelir ve sürekli kendilerini arzularlar. Birçok kişiye göre bu göre acı biber celbi tarzı uygulamalar etik açıdan sakıncalıdır. Yani insanların düşüncelerini onun isteği dışında yönlendirmek ve onun bilinçaltına direkt olarak etki ederek belki de normal şekilde asla sevemeyeceği bir kişiye delicesine bağlanmasını sağlamak doğru bir davranış olmayabilir.

Ancak yine de aşklarını bir kenara bırakıp sevdikleri insanlardan vazgeçemeyen kişiler acı biber celbi gibi uygulamalara büyük bir ilgi göstermekte ve birçok medyumda bu uygulamayı başarı ile yapabilmektedir. Özenle hazırlanan acı biberlerin özellikle gece yarıları ve sabah gün doğumlarında birer birer yakılması ve her yakışta oluşan enerjinin daha güçlü hale gellmesi ile yapılan acı biber celbi özellikle ilk defa deneyenlerin üzerinde inanılmaz bir etki bırakır. Çünkü sevdikleri kişileri kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan kişiler bu sayede kısa zaman içinde kendilerini yine sevdikleri kişilerin yanında bulurlar ve onlardan hiçte tahmin etmedikleri büyük bir ilgi görürler. Acı biber celbini yaptırmak isteyen kişiler özellikle isim bilgilerini veya hem kendilerinin hem de sevdikleri kişilerin resimlerini medyumlara verdikten sonra istedikleri sonucu alacaklarına olan inançlarını yitirmeden beklemeye başlamalıdırlar.

Tarih:celbkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir