İçeriğe geç

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü birçok kişi tarafından bilinir. Hemen hemen herkesin hayatında bir kez de olsa duyduğu bir şeydir fakat oldukça tehlikeli olması bakımından da sık sık uyarıların geldiği yönünde de bilgisini duyarız. Öncelikli olarak adet kanı büyüsü hangi durumlarda yapılır ve kimler tercih eder kısaca bunlardan bahsedelim. Adet kanı büyüsünün asıl amacı karşınızdaki insanı kendinize bağlamak ve her ne durum söz konusu olursa olsun onun sizden vazgeçmemesini sağlayacak olan bir büyüdür. Etkisi ve kudreti bu kadar büyük olduğu için günahının da büyük olduğu söylenir bu nedenle de yapılması çok fazla tercih edilmez. Özellikle aldatılan kadınlar bu büyüyü tercih ederler.

Tabi ki niyetiniz iyi olabilir. Yuvanızın dağılmaması ve huzurlu bir hayat sürmek için bu yolu son çare olarak görmüş olabilirsiniz fakat bu da sizin başvuracağınız son çare bile adet kanı büyüsü olmamalı. Yine de her şeyi göze aldıysanız ve bu son çareyi derdinize deva olarak gördüyseniz bunun nasıl yapılacağına ilişkin bilgilere geçebiliriz. Adet kanı sizin kendi kanınız olmadır ve adet dönemizde iken olmalıdır. Kime karşı yapacaksınız o kişinin içeceğine ya da yemeğine bir iki damla damlatmanız yeterli olacaktır. Başka birinin kanını kullanırsanız, ya da adet kanı dışında başka bir kan kullanırsanız büyü işe yaramaz ve çabanız boşa gider. Kan tadının fark edilmeyeceği bir şey de kullanırsanız kişinin de kolayca içmesini de sağlaması açısından size kolaylık sağlar.

Her durumda olduğu gibi bunun da kesinliği tam değildir ve neticeyi beklemeniz gerekmektedir. Adet kanı büyüsü karşınızdaki insanın gözünün sizden başka hiç kimseyi görmemesini sağlar. Kişi evine bağlanır ve sadece sizi arzular. Yine de kaderin yönünü değiştirdiğiniz ve karşınızdaki insanın kendi istek ve arzularını hiçe saymanız bakımından büyük günah işlemiş olursunuz.  Şayet bu büyüyü gerçekleştirirseniz hiç kimseye söylememeniz gerekir. Kimsenin bilmesine gerek yok ve bu sizin için de daha iyi olur. Tüm bu yazılanlar neticesinde tekrar düşünüp bu büyüyü yapmak için harekete geçmeniz daha akıllıca olur.

Tarih:adet kanı büyüsükısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir