İçeriğe geç

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsüBüyüler arasında en etkilileri arasında gösterilen ve çok kısa zamanda etki gösteren adet kanı büyüsü, insanların seviklerini kendilerine bağlama için kullandıkları en özel büyülerden biridir. Bu büyü yönteminde bayanlar sevdikleri erkeklerin gözünde ve gönlünde tek olmayı, onları başka insanlarla paylaşmayı veya ayrıldıysalar tekrar kendilerine dönmelerini sağlamayı amaçlarlar. Önemli olan bayanın adet kanının erkeğin yiyeceği bir yemeğe veya içeceği bir içeceğe damlatılmasıyla erkeğe yedirilmesidir. Daha sonra işinin ehli kşiler tarafından okunacak çok özel dualar veya duruma göre yapılacak bazı özel uygulamalar ile duanın etkisinin arttırılması sağlanır.

Bundan sonra yapılacak teş ye sabretmek ve büyünün etkisini göstermesini beklemektir. Bayanlar, sevdikleri erkekleri kendilerine adet kanı büyüsü ile bağlamaya çalışırlarken erkeklerde sevdikleri bayanı kendilerine bağlamak için aynı büyüyü kullanabilmektedirler. Ancak burada tek fark erkeklerin adet kanı kullanamayacakları için spermlerini kullanmalıdır. Bayanların uygulamalarında olduğu gibi sperm damları bayanın yemeğine veya içeceğine damlatılır ve bir şekilde o yiyeceği yemesi beklenir. Sonraki uygulamalar diğeri ile aynıdır. Özel dualar, özel uygulamalar ve sabır…

Adet kanı büyüsü halk arasında çok fazla kullanılan ve bağlama büyüsü, etkileme büyüsü veya geri getirme büyüsü gibi çeşitli isimlerle de anılabilen son derece özel ve dikkatli yapılması gereken bir büyüdür. Çünkü bu büyüde özel manevi güçlerle birlikte cinlerde insanlara musallat edilecektir ve etkisi de çok büyük olacaktır. İnsanların olumsuz etkilenmemeleri için istenen etki alındığında ve sevilen kişiye kavuşulduğunda mutlaka büyü bozma işlemi yapılmalıdır.

Aksi takdirde uzun süre manevi güçlerin özellikle de cinlerin etkisi altında kalacak olan kişilerin çeşitli psikolojik sıkıntılar yaşama ihtimalleri doğabilir. Özellikle insanlar üzerinde çok ağır etkileri olan cinler zamanı gelince geri çekilmelidir. Tabi ki adet kanı büyüsü yapılan kişi yaşadığı sıkıntıların nedeni olarak stres, yoğun hata temposu veya başka sıkıntıları görecektir. Aslında bir büyünün etkisi altında olduğunu ve sıkıntıların bundan kaynaklandığını asla fak edemez. Tabi tüm bunlar adet kanı büyüsünün uzmanlar tarafından yapılması şartı ile geçerlidir. Adet kanı büyüsü belirttiğimiz gibi şakaya gelmeyen önemli ve tecrübe gerektiren özel bir büyüdür.

Tarih:adet kanı büyüsü

3 Yorum

  1. Adet buyusu yapmak istiyorum istiyorum

  2. Adet buyusu Yapmak istiyorum

  3. hocam ,Allah rızası için bana yardım edin 2 yıllık evliyim 6 aylık bir kız bebeğim var kocam annesinin korkusundan o kadar değiştiki ne kızıma ne bana sahip çıkmıyor hiç bir şey yapmıyor bizide sevmiyor .tek isteğim beni kızımı sevip yuvasına sahip olması ve sürekli kavga ediyoruz nolur yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir