İçeriğe geç

Aileyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Birbirini severek evlilik kararı alan çiftlerin önüne çıkacak olan engellerden biride ailelerdir. Bu sorun içerisinde tek cinsiyet yani erkek veya kadın tarafı diye tekli bir sistem yoktur. Bazen bayanın ailesi veya erkeğin ailesi kişilerin evlenmelerine karşı çıkıp engel olabilmektedirler. Bu sorunların başında ise yaş sorunları, ailenin erken diyip kızı vermemesi, ailenin kendi içerisinden biri ile evlenmesini istemesinden veya mezhep gibi kavramlar yüzünden kişilerin evliliğine engel olabilmektedirler. Bu sorunları takip eden etkenlerden bazıları ise maddi varlık uyuşmazlığı, askerlik veya var ise kişilerden birinin daha önce evli olup boşanmasından dolayı engel olmaları da bilinmektedir. Ailelerin bu gibi sorunlardan dolayı çocuklarının evlenmelerini istemedikleri gibi, ailesine karşı çıkan kişilerin evlatlıktan reddedilme derecesi günümüz dünyasında sık sık karşılaştığımız kötü durumlardan biridir.
Bu gibi oluşacak olumsuz sorunlara karşı kişinin kabul etmeyen ailesi için, bu ilişkiye pozitif bakması ve evliliğe müsaade etmesi açısından özel olarak yapılan çalışmalar doğrultusunda kabul ettirilmektedir. Tamamen iyi huylu büyüler arasında bulunan Aileyi evliliğe ikna etme büyüsü aynı zaman’da kişiye ve ailesine zararsız ve titizlik içerisinde gerçek ve ilme sahip medyumlar aracılığı ile yapılmaktadır.
Kişilerin evliliğinin engeli olmaması açısından yapılan bu çalışmalar İslami dinine hiçbir zararı olmadı gibi, evlilik mertebesini desteklemekte ve mutlu bir yuva kurma amaçlı olarak yapılan çalışmalardır. Tamamen Ayetler ve Esma-ül Hüsna ile yapılan vekfler doğrultusunda sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Bu uygulama gerçek ve ilmi yüksek olan bir medyum tarafından yapıldığı sürece, etkisini kaybetmeyen ve uzun yıllar boyunca bu huzuru sağlayarak yapılan işlemlerin temeli olarak görülmektedir.
Bu yöntem ile sizin veya karşınızdaki evleneceğiniz kişinin ailesine özel olarak uygulanan çalışma tamamen iyi huylu olup aileyi bu konuda ikna etmek için yapılan tesirli bir uygulamadır.

Tarih:Aşk Büyüsüaşk duasıayırma büyüleriAyırma Büyüsükısmet büyüsü

Tek Yorum

  1. Hatime Hatime

    Sevdiğim çocuk ile 4 yıldır konuşuyoruz evlenmek istiyoruz ailesi istemeye geldiler ama bnm ailem hiçbiri kabul etmedi annemin tarafı bile kabul etmedi bni evlatlıktan red etmeye kadar söylediler… Lütfen ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir