İçeriğe geç

Almanya Medyum Hoca

Almanya, Türklerin en çok yaşadığı ülkeler arasında ilk sırada yer almaktadır. Türklerin bir arada yaşadığı bir bölge her zaman sıkıntılar doğurmaktadır. Gurbet elde yaşayan kişiler her zaman kendisini bir yabancı, garip gibi hissetmektedir. Kimseye bir derdini anlatamaz, kimseye sevdasını anlatamaz. Hor görürler, dışlarlar.. Gurbet insanı 3.sınıf muamele görmeye alışmıştır. Sıkıntılarını başkasına anlatmak yerine içine atmıştır. Zamanın ilerlemesi ile gurbetteki insanların yaşadıkları bu sıkıntılar medyumların gelmesi ile son bulmuştur.

Almanya Medyum hocalar, gurbete yerleşmesi ile birlikte yerli vatandaşlarımızın sıkıntısı ortadan kalkmış duruma geldi. İnsanların yaşadığı derin duyguların çaresi medyumlarla giderilme aşamasına geldi. Almanya’da yaşayan vatandaşlar, medyumlarım kapısını genelde 2 3 büyü için çalmaktadır. Hangileri olduğundan birazdan bahsedeceğiz.

Almanya Medyum hocalar genellikle bağlama büyüsü ve büyü bozma işlemleri üzerine çalışmalar yapmaktadır. Yapılan büyüler kesin olarak başarı gösterdiği gibi kısa sürede etkisini göstermektedir. Büyü ilimi yanlış kişiler tarafından yapıldığı zaman oldukça tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır.

Bağlama Büyüsü, medyumların yurt dışında yaşayan evli çiftlerin adaptasyon sorunlarını ortadan kaldırması amacı ile uygulanmaktadır. Çiftlerden bir tanesi yurt dışının karanlık ve güzel dünyası cezbedebilir, sapkınlığa yol açabilir. Aldatılma, terk edilme, yalnız kalma gibi durumlara düşecek kişi, eşini bu karanlık dünyadan koparabilmek adına medyumların kapısını çalarak Bağlama Büyüsünü yaptırmak zorunda kalabiliyor. Kısaca bağlama büyüsü bu amaçla yurt dışında kullanılmaktadır.

Almanya Medyum hocalar, yapılan bir büyüyü ise kolay bir şekilde tespit edip bozabilme yeteneğine de sahiptir. Yapılan büyüyü tespit bozman oldukça güçtür. Üstün Kur’an ve din bilgisi gerektiren bu işlemlerde başarı oranı kısmi olarak zordur. Önemli olan büyünün hangi malzemeler ile yapıldığını tespit etmektir. Bunun için medyum hocaların ek yardımcılara ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz.

Tarih:Aşk Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir