İçeriğe geç

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Resimle yapılmış meydana gelen aşk büyüleri sizinde duyduğunu çeşitler ararsındadır. Şunlar yapılabilecek meydana gelen onlarca, belki de binlerce yöntemlerden yalnızca bir tanesidir. Günümüz koşullarında fotoğraf bir sürü yaygındır. Bu fotoğraflar üzerinden başka yapılmış meydana gelen uygulamalar ile tesirler elde edilebilir. Fotoğrafla yapılmış meydana gelen aşk büyüleri çeşitleri amaçlı adlar kullanılması gerekebilir. Çünkü orada kullanılan bir unsurdur. Bunun benzeri iplik, kâğıt demir ,karabiber, bakır, bakla nohut çiriş ipi benzeri nice materyaller kullanılırken isim kullanıldığı benzeri şunlar içerisinde gereklidir. Bu bahsettiğimiz başka materyallerde bazen isim kullanılmadan yapılabileceğini belirtmiştim. Bunda yine isim kullanmaya sebep duymadan başka uygulamalar yapılabilir. Asarak yakarak gömerek ve benzeri biçimlerde kullanılabilir. Resimle yapılmış meydana gelen aşk büyüsü ayetler esmalar dualar vefkler tılsımlar hatemler mühürler ile birlikte kullanılabilir.  Yalnızca fotoğraflara ve resimlere okuma inşa ederek sonuç alınabilir. Evvelki dönemlerde günümüzdeki benzeri fotoğraf meydana gelmediği amaçlı, kişiye benzer resimler ya da suretler çizilmek koşuluyla benzeri uygulamalar yapılmaktaydı.

Suretlerle ve heykeller ile aşk büyüleri yapmak. Bu tür uygulamalarda, kağıt kalemle çizilmiş, istenen birey ya da hem bir bir istek eden hem bir bir de istenen kişinin çizimleri faydalanılarak yapılabilen işlemlerdir. İstenilenn ve istek eden tarafların çizimlerinin benzer meydana gelmesine çoğunlukla sebep yoktur. Bir kadın bir erkeği temsil eden çizili resimler ile kullanılır. Bazen cinsiyet ayrımı olmadan yapılmış meydana gelen cisimler kullanılabilir. Bu çizimlerin içine üst kısmına altına dışına ve hatta arka bölümüne adlar konulabilir. Surat yüze kapatılabilir. Bunlara benzer meydana gelen başka biçimi ise şudur. Bunda çoğunlukla balmumu ya da çamur benzeri biçim verilebilecek kimi nesneler ile bir adam bir kadın heykel ya da sureti yapılır. Bunların üst kısmına adlar yazılabilir. Ya Da başka kağıt deri ve benzeri nesnelere yazılıp yine bunların üstlerine yapıştırılabilir. Şunlar okumalar ile ya da okumasız olarak yakılabilir gömülebilir.

Aşk büyüsü çeşitleri içerisinde bu başka çeşitler arasından sıyrılan kimi formüller vardır. Kimi kişilere ruhaniyet vasıtası ile verilen özel formüller olabilmektedir. Şunlar ruhani güçler vasıtası ile verilir. Kişilere bazen rüya ile  bazen sesle bazen açıkça göstererek ya da medyum hocanın elindeki kalemi tutum ettirerek verilir. Bu bundan önce başka kaynaklarda verilen formüller olduğu benzeri, hiç verilmemiş yeni bir uygulama versiyonu de olabilmektedir. Bu Benzeri aşk büyüsü yapan medyum hocalar şu konuya dikkat etmeleri gerekir. Verilen uygulama, yalnızca o kişinin şahsına özel olabilmektedir. Eğer bu benzeri verilen bir yolu kaydedip başka kişilerde uygulamaya kalkarlarsa muvaffakiyet elde edemezler. Benzer konuda başka cin taifelerinin başka uygulamaları olabilmektedir. Bizzat kabilelerine özel uygulama formülleri olması muhtemeldir. Eğer yalnızca bir cin taifesine yönelikse tılsım, yalnızca o kabilenin cinleri harekete geçer. Eğer şahsi verilmemişse herkes amaçlı kullanılabilir.

Cinlerle yapılmış meydana gelen aşk büyüleri yine ruhani varlıklar ile yapılmış meydana gelen çeşitlerdendir.  Aşk büyüsü yapan hocalar, kişisine göre iş tarzları değişebilir. Kimisi vefkler tılsımlar ayetler benzeri yazma ya da okuma yöntemini severken, kimileri de bu tür metotları tercih etmektedir. Burada çalışılan ruhsal varlıklara isim fotoğraf ve benzeri kimi veriler verilerek istenilen sonuç alınmaya çalışılır. Bir bölüm ise saç tırnak çamaşır benzeri başka kişinin kendisine ilişkin bir takım eşya ya da vücuduna ilişkin parçalar isteyebilir. Bunların istek ettikleri yalnızca bunun benzeri birşeyler değildir. Bunları yapmak amaçlı kimi gerekliliği olabilmektedir. Karşılık olarak kimi birşeyler isteyebilirler. Bu hepsi amaçlı olabilitesi yüksek değildir. Tütsü isteyebilirler ki, özel olarak istedikleri kimi tütsü çeşitleri olabilmektedir. Şunlar benzeri değil de, kimi ayetler esmalar duaların tespit edecek sayıda okunması benzeri başka isteklerde olabilmektedir.

Aşk büyüsü yapan medyum hocalar onların istediklerini yapmazlarsa, ruhani  varlıklarda cincilerin istediklerini yapmayacaklardır. Şu tütsüleri şu civarı istiyoruz şu civarı süreyle istiyoruz ya da şu duayı ya da esmayı şu civarı okuyacaksın benzeri istekler karşılanmalıdır. Bunları yapıldığı sürece birçok sorun yoktur. Burada şu şekilde bir sıkıntı olabilmektedir. Gün gelirde sizden istenilenleri yapmazsanız, terk edilme durumları meydana çıkabilir.

Tarih:aşk büyüleriAşk Büyüsübağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir