İçeriğe geç

Aşk Büyüsü Uzmanı

Büyü dünyası insanların mantığına aykırı gelen bir dünyadır. Birçok insan cinlerin ve büyünün varlığına inanmayıp, yapılan uygulamaları gerçek olmadığını savunmaktadırlar. Büyüler ve cinler tüm ilahi kitaplar içerisinde yer almaktadır. Her insan bu dünya içerisinde yer alamayacağı gibi oldukça tehlikeli sonuçlara neden olabilmektedir. Büyü yapabilmek için özel yeteneklere sahip olmak, özel eğitimler almak gerekmektedir.

Büyü dünyasının en temiz, en saf büyülerinden birisi Aşk Büyüsüdür. Aşk gibi saf bir duyguyu insanlarla bir araya getirmek bir insan için en mutlu verici bir şeydir. Bu büyü ile birbirini seven fakat şartların olumsuzluğundan dolayı ayrılan kişileri birbirlerine tekrardan aşık edebilir, mutlu yuvalarını kurmaları sağlanabilir. Bireysel anlamda yapılması ile bilinen bu büyü oldukça güçlü etkilere doğurmaktadır. Yapılışı uzman bir medyum aracılığı ile kısa sürede gerçekleşir. Etki süresi kişiden kişiye, bünyeden bünyeye farklılık göstermektedir. Ortalama olarak 3 ile 10 gün arasında etkisi görülmektedir.

Aşk Büyüsünün hazırlanış şekli ve gerekli malzemeleri ise medyumdan medyuma değişiklik gösterir. Bazı medyumlar için sadece resmin gerekli olduğunu söyler, bazı medyumlar ise resim ile birlikte büyüye maruz kalacak kişiye ait kişisel eşyalarında alınmasını isterler. Bu nedenle yapım süresi kişiden kişiye değişmektedir.

Aşk Büyüsünden en iyi şekilde verim alabilmek için iyi yetişmiş bir medyum bulunması gerekmektedir. Bazı medyumlar daha işin başında olduklarından dolayı yanlış hamleler ile kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden aklınızda büyü yaptırma var ise Yasin hocamız gibi Aşk Büyüsü Uzmanından destek almanız gerekmektedir.

Tarih:Aşk Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir