İçeriğe geç

Aşk Büyüsünde Doğru Adres

AŞK BÜYÜSÜ 

Alemler sevgi üzerine yaratılmıştır, insanlığın ve hayatın temelinde sevgi vardır “AŞK” vardır. Bakış açıları farklı olmasına rağmen, her insan “AŞK” yaşar. Kimi mala-mülke, kimi Yaratan’a, kimisi ise insana aşıktır.

“AŞK BÜYÜSÜ”; her ne kadar da adını Büyü olarak tanımlandırmış olsa bile, aslında sevgiliye duyulan özlemin, hasretin sonucu ortaya çıkmış ve vefk yardımıyla Aşk’a, sevgiliye ulaşmayı hedefleyen etkin bir dua biçimidir. Diğer bir deyişle sevgilinizin, ya da aşık olduğunuz kişinin sizi aklından çıkarmamasını, her bakışta, her seste gece rüyasında, her zaman her yerde sizinle birlikte olma isteği uyandıran  ve “SİZE SEVDİĞİNİZİ GETİREN” bir uygulamadır.

Bu uygulama çoğunlukla; SEVGİLİSİNDEN, SÖZLÜSÜNDEN, NİŞANLISINDAN, ERKEK-KIZ ARKADAŞINDAN ayrı olan çiftleri  birbirlerine aşırı hayranlık ve tutkuyla bağlanması amacıyla yapılan bir çalışmadır.

Müjdelerin en güzelini Hz.Peygamber (SAV) veriyor; “Bir genç, birini severde bu sevgisini gizler söyleyemezse ve bu sevgiyle ölürse, o kişi şehit olarak olmuştur. “

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Kavuşmayı arzu ettiğiniz sevgiliniz ve sizin bilgilerinizle birlikte ilk çalışmalar yapılır. Daha sonra size ve sevgilinize özel  (Günler, Burçlar, Saatler, Uyum Cetvelleri, Ebced Hesabı) çalışmalarla “VEFK” şekil almaya başlar. Hassas ve uzun çalışmalar sonrası size yardımcı olacak “HADİMİ” ler görevlendirilir. Son olarak vefk’in çalışmasını sağlayan dua oluşturulur.

AŞK BÜYÜLERİ ;

Halk arasında çiftlerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına, karşılıklı olarak sevgi ve saygıyla, huzurlu ve devamlı bir ilişkiyi devam ettirmek, yeniden başlatmak, ayrılma tehlikesi olan çiftleri daha çok birbirine bağlamak amacıyla yapılan bu çalışmaların tamamı farklı isimler almış olsa bile temelinde Vefk yardımıyla yapılan işlemlerdir. Bu çalışmalarda Vefk’in üstünlüğünü tartışmaya gerek bile yoktur.

En etkili Aşk Büyüsü, Kolay Aşk Büyüsü, En Güzel Aşk Büyüsü, Kadın için Aşk Büyüsü, Erkek için Aşk Büyüsü, Eve Bağlama için Aşk Büyüsü, Ayrı olanlar için Aşk Büyüsü, Sevgili için Aşk Büyüsü, Gideni Geri Getirmek için Aşk Büyüsü v.b isimlerle ifade edilmiş olsa bile Aşk Büyüsü, etkisi ve çiftlerin aralarındaki mesafeleri kaldırmada üstünlüğü tartışılmayan Vefk sayesinde yapılır. Ancak; doğru ve uzman kişilerin elinden çıkmış olması şartıyla…

AŞK TILSIMI ;

Bir kişinin kalbini kendine bağlayıp aşk’la deli divane etmek istenmesi halinde yapılan çalışmalardır. Kişi kavuşma arzusuyla yanar tutuşur ve size kavuşmak için herşeyi yapmaya hazır hale gelir. Bu çalışmalar arzu ettiğiniz kişinin size sırılsıklam aşık olması için yapılan çalışmalardır. Ancak; dikkat edilmesi gereken en önemli nokta burada kötü niyetli  olmamaktır. Kişinin size karşı olan hislerinin artması sonrası bunu menfaate çevirmek oldukça tehlikeli bir davranıştır. Çünkü bir süre sonra sizin ayrılma kararı almanızın ardından size bile zarar vermesi mümkündür. Bu bakımdan gerçekten sevdiğiniz ve ilişkinizin evliliğe gitmesini istediğiniz durumlarda kullanılması önerilir.

AŞIK ETME BÜYÜLERİ ;

Erkek veya Bayan çiftlerden biri, diğer kişinin hissettiği aşka karşılık aynı hisler içerisinde değilse, dostca ve arkadaşca bir ilişki yürütüyorsa ya da gel-git’ler yaşıyorsa bu kişinin diğerine sırılsıklam aşık olması için yapılan en etkili çalışmalardır. Aşık Etme Büyüsü yöntemiyle insanlar birini kendine aşık etme konusunda başarılı olurlar.

KAVUŞMA BÜYÜLERİ ;

Kavuşma Büyüsü, birbirini çok seven iki çiftten birinin uzakta durması veya farklı sebeblerle başka bir yerde olması nedeniyle biraraya gelemeyen çiftlerin en çok tercih ettiği yöntemdir. Sevdiğine Kavuşma Büyüsü, her zaman çiftlerden birisi tarafından tercih edilmeyebilir. Çiftlerden birinin bir yakını veya ailesinden biri tarafından da Sevenleri Kavuşturma Büyüsü  adı altında, çiftlerin biraraya gelmesi sağlanır.

SEVGİLİ BÜYÜSÜ ;

Çevresinde oldukça kalabalık bir arkadaş grubu olsun-olmasın, kendini yalnız ve mutsuz hisseden kişilerin, hayatına renk katmak, mutlu bir yuva kurmak, hayallerini gerçekleştirebileceği doğru insanı bulmak amacıyla başka bir ifadeyle Hayırlı Kısmet için yapılan çalışmalardır. Kişi çevresine daha cazibeli ve hoş görünür, karşı cins kendisine ilgi duymaya başlar.

GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ ;

Belirli bir süre birliktelik yaşayan, birbirlerini çok seven, birbirini görmeden yapamayan, belki ilerde evlenmek üzere hazırlıklara bile başlayan çiftlerin, aniden ortada gerçek bir sebep yokken birbirlerinden ayrılmaları ya da çiftlerden birinin soğuması durumunda, Giden Sevgiliyi Geri Döndürme, Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme amacı taşıyan çalışmalardır. Çalışmanın sonuda eşler yeniden biraraya gelir, eskisinden daha çok birbirlerine sevgi ve saygılı davranırlar. Süresi geçici olmayan bir çalışmadır. Ayrı olan çiftlerin en çok tercih ettiği yöntemdir.

SEVGİLİM BANA NASIL GERİ DÖNER ?

Vefk’in üzerinizde bulunmasıyla birlikte başlayan çekim enerjisi ve sizin belirli saatlerde okumaya devam ettiğiniz dualarla sevgiliniz, ilk aşamada; sizle ilgili hatıraları hafızasında canlandırmaya, gece rüyasında görmeye ve bazen sizin rüyalarınıza gelmeye başlar, ikinci aşamada; gece ve gündüz artan bir şekilde sizin sesinizi duymaya, sanki kalabalıkta önünüzde gidiyormuş ya da karşıdan gelenlerin arasında varmışçasına ve son aşamada da gittikçe artan ve dayanılamaz bir hal alan yoğun baskılar nedeniyle sizinle birlikte olmaya başlayacak. Siz olmadan yapamayacaktır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen iletişime geçiniz… DOĞRU ADRESTESİNİZ…

Incoming search terms:

  • yasin hoca vekfi
  • yumurta büyüsü ile aşk
Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir