İçeriğe geç

Aşk Duası

Aşk Duası

aşk duasıBir insanın hayatı boyunca yaşayabileceği en kıymetli duygu kesinlikle aşktır. Bu duyguyu yaşama şansına erişemeyen kişiler birçok insana göre çok şey kaybetmiştir. Ancak bundan daha acı olanı da bir insana aşık olan kişilerin aynı karşılığı diğer taraftan görememeleridir. Bu gibi durumlarda insanlar sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek için ellerinden geleni yaparlar. Tabi ki sonuç vermeyen her girişim insanların morallerini daha da fazla bozar.

Bu nedenle çeşitli yöntemler arayan insanların karşılarına çıkan sonuçlardan biri de mutlaka aşk duası olacaktır. Bu özel ve etkili dua birçok defa kullanılmış ve insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmelerine vesile olmuştur. Birçok kişi insanlara bu özel uygulamayı önermekte ve bu işlem için kesinlikle uzman kişilerden yardm almalarını önermektedirler. Aşk duasının en önemli noktası Allah’ın en özel isimlerinin belli bir sıra ile kullanılması ve ardından konu ile ilgili dua ve ayetlerin okunmasıdır. Ancak işlem bu kadar değildir ve uyulması gereken çok önemli kurallar vardır.

Aşk duasını yapacak olan kişiler bu sıraya uymadıkları takdirde duadan kesinlikle sonuç alamayacak ve sonuç hüsran olacaktır. Geçmiş zamanlarda bu konuda yapılan işlemlerle ilgili kayıtlar incelendiğinde istedikleri sonuçları alamayan kişilerin mutlaka kritik hatalar yaptıkları veya izlemeleri gereken adımları tam olarak yapamadıkları görülecektir. Aşk duasında konu ile ilgili olan Esma-ül Hüsnalar okunduktan sonra ardından Ayet-el Kürsi, Fatiha, İhlas, Kafirun ve Nas – Felak sureleri okunur. Ancak bu duaların belli bir sıraya göre ve büyük bir özenle okunması şarttır. Bu duaların ve özellikle Allah’ın özel isimlerinin müslüman alemi için ne kadar önemli olduğunu ve manevi anlamını hepimiz bilmekteyiz.

Hatta bu duaların ve esmaların sadece aşk duasında değil daha birçok farklı dua veya uygulamada kullanıldığı da birçok kişi tarafından bilinmektedir. Zaten bu özel duaların manevi anlamda ne derece güçlü ve etkili oldukları ve özellikle insanların yaptıkları özel duaların kabulune vesile olacaklarına olan inanç birçok farklı uygulamada kullanılmalarına neden olmuştur. Bu nedenle bu özelliklerinden dolayı aşk duasının da değişmez unsurları olmuşlardır.

Tarih:aşk duası

Tek Yorum

  1. Kemalettin Kemalettin

    selam ben kız arkadaşım için medyum yasin hocaya aşk duası işlerm yaptırdım çok kıssa süre içinde karğo ile elime ulaştı ve her akşam okuma yaptım kıssa süre zafında kız arkadaşım tamamen bana bağlanıp herşeyde anlayışlı davranmaya başladım yasin hocaya teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir