İçeriğe geç

Aşk ve Bağlama Büyüleri

Büyü ilimi, insanlığın var oluşu ile birlikte ortaya çıkmış, insanlığın en zor durumlarında yardımına yetişmiş bir yöntemdir. İslamiyet öncesi dönemlerde büyü yapan insanlar kutsal kabul edilir, her dediği yerine getirilirdi. Savaşlarda birçok tılsımlar hazırlayarak savunma sistemlerini geliştirdiği yönünde birçok tarihçi tarafından açıklamalar yapılmıştır.
Büyü bazen tılsımlar, muskalar ile insan bedenine temas ederek etkisini göstermiş, bazen hazırlanış yöntemine göre insan ruhuna direk etki etmesi ile etkisini göstermiştir. Bu etki yerlerine göre büyülerinde bir sınıflandırma sistemi ortaya çıkmıştır. Ak büyü ve kara büyü olmaz üzere iki çeşide ayrılan büyüler, ak büyü sonucu insan yaşamı ve psikolojini etkilemeyen, kötü sonuçlar doğurmayan büyülerdir. Kara büyüler ise oldukça tehlikeli, yapılması durumunda geri dönülmesi imkansız olan sonucu ağır olup genellikle ölüm ile sonuçlanan büyülerdir. Ülkemizde aktif olarak hizmette bulunan medyumların genelde hepsi ak büyüler yapmaktadır. Gizli olarak kendini saklayan birkaç medyumun kara büyüler yaptıkları söylentiler arasındadır. Ülkemizde bulunan medyumlar genel olarak 2 büyüyü sık sık yaptıklarını söylemişlerdir bunlar genel olarak; Aşk büyüsü ve Bağlama büyüsüdür. Bunlardan kısa olarak bahsetmek gerekir ise;
Aşk Büyüsü, sizden ayrılan eşiniz, sevgiliniz, nişanlınızı kendinize tekrardan aşık etmek için kullanılan yöntemdir. Medyumlar tarafından hazırlanan özel muska ve tılsımlar ile, sizden uzaklaşmaya çalışan sevdiğinizi tekrar kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bir medyum ile iletişime geçerek niyetinizi açıkça belli etmeniz gerekmektedir.
Bağlama Büyüsü ise evli çiftlerin aile içi yaşadıkları geçimsiz hallerini ortadan kaldırmak amacı ile uygulanan bir büyü türüdür. Eğer eşiniz sizden vazgeçmiş ve bir başka kişi ile ilişki kurmuş ise, bağlama büyüsü ile tekrardan kendinize bağlayabilir, dizinizin dibinden ayrılmamasını sağlayabilirsiniz.

Tarih:aşk büyüleriAşk Büyüsüaşk duasıbağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir