İçeriğe geç

Aşk ve Bağlama Büyüsü

Aşk büyülerinin bir başka versiyonu meydana gelen bağlama büyüsü, emel olarak sevdiğimizi kendimize bağlantı kurmak amaçlı yaptırılır. Bağlama büyülerinin bir sürü başka çeşitleri vardır. Çoğunlukla evli bayanların kendilerinden soğuyan eşlerini geriye elde etmek amaçlı müracaat ettikleri bir büyüdür. Evliliklerde bir sürü sık sık olarak meydana gelen erkeğin bir zaman ardından kadına meydana gelen alakasının azalmasından meydana gelen vaziyetlerde bayanlar bu bağlama büyüsünü yaptırarak eşlerinin sevgisini kazanıyorlar.

Bazende adam veya kadın içerisinde yer aldıkları evliliğin sıkıcı bir durum almasından yabancı bir insana yönelebiliyorlar. Kadın bir yabancı erkeği sevebiliyor veya adam de yabancı bir kadına gönül verebiliyor. Evliliğin yıkılmaması amaçlı bağlama büyüleri kocaman ehemmiyet taşıyor.

Bağlama büyüsü yaptıran kişilerin korkusu kalmıyor zira eşleri onları hiçbir zaman aldatamıyor.

Sevgili kardeşlerim; üzgünüm çoğalış bir bir sürü evlenme huzursuz sonla sona eriyor. Bunun nedeni kişilerin birbirlerine hürmet göstermemesi veya birbirlerini karşılıklı olarak anlamamalarından ortaya Çıkıyor.Bu durum bir zaman ardından bu evliliklerin sona ermesine ne amaçla oluyor.

Aşk ve Bağlama Büyüsü Uzmanı

Özellikle bayanlar bu konuyla alakalı bir sürü mağdur oluyorlar. Erkeği haneye bağlamanın en güzel yöntemlerinden biri onlara bağlama büyüsü yaptırmak, bağlama büyüsü yapılmış olan bir adam tekrar eşini hiçbir zaman terk edemez.

Değerli kardeşlerim; hiç kimse tek bir yaşamı doğruluk etmez, her insanın, her bayanın, her erkeğin sevinçli bir hayat sürmesi o insanın en natürel hakkıdır. Bazen hayatımızın içerisinde bu mutsuzlukları kendimiz getiriyoruz. Bunu ara ara farkında olarak bazen de farkında olmadan yapabiliyorsunuz. Bilhassa evli insanlar içinde sıkça meydana gelen kocanın karsını aldatması hakikaten kadın açısından ona kocaman acılar yaşatan bir berbat tecrübedir. Aldatılmışlık duygusu hiç bir insanın sindireceği veya onay edeceği bir durum değildir. Hiç bir insan aldatılmayı ve sevdiğini insanın yabancı bir insanı kendine tercih etmesi bu kadınlarımıza kocaman travmatik durum yaratıyor. Bazıların önemli şekilde psikolojileri bozuluyor. Hiç bir erkeğin bunu kasıtlı olarak talep edileceğine tahmin vermiyorum ama adam olmanın doğasındaki iç dürtü sebebiyle bu durumlar erkekler açısından eşlerine yaşatılabiliyor. Bu konuda bütün evli erkekleri uyarmak talep ediyorum. Eşleriniz sizin çocuklarınızın anneleridir ve hiçbir zaman böyle bir aşağılanmayı doğruluk etmiyorlar. Bütün anne adaylarımız mukaddestir bu şuurla eşlerine bakarlarsa kocaman ihtimalle içerisinde yaşadığımız topluluk içerisinde erkeklerin eşlerini aldatma oranları çok düşer.

Ben hazırladığım bağlama vefklerini dünyanın her mahaline posta veya kargoyla gönderiyorum. Bilhassa Almanya, Hollanda, Avusturya ve İsviçre de hayatını sürdüren insanlarımız bana erişerek aşk vefki siparişi veriyorlar. Aşk büyülerinin hazırlama müddeti aşağı yukarı bir haftadır. Türkiye’nin her mahaline kargo ile teslimat yaptırıyorum.

Türkiye de yaşıyorsanız bir hafta hazırlaması ve bir zaman kargo müddeti vardır toplamında 8 zaman içerisinde kargonuz sizlere erişmiş olabilir. Avrupa da yaşıyorsanız bu süre 10 bugünü buluyor.

Tarih:bağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir