İçeriğe geç

Ayırma Büyüsü Nedir

Ayırma Büyüsü Nedir?

Sevdiği kişi ile mutlu bir birlikteliği olan herkes bu mutluluğun ömür boyu sürmesini arzular. Fakat bazen insanların başlarına ummadıkları anlarda hiç istemedikleri kötü durumlar gelebilmektedir. Hayatın sürprizlerle dolu olduğunu ve bu sürprizlerin kimi zaman bizleri mutlu ettiğini kimi zaman ise bizleri üzdüğünü hepimiz bilmekteyiz. Özellikle bir kişinin beklemediği anda sevdiği kişi tarafından terk edilmesi gibi durumlar insanların çok ama çok üzülmelerine neden olmaktadır. Ayırma büyüsü ile sevmediği bir kişinin yaşadığı mutlu ilişkileri bitirip kendisine bitmek bilmeyen acılar yaşatmayı isteyen kişiler de çoğu zaman  amaçlarına hiçbir fiziki çaba sarf etmeden ulaşabilmektedirler.

Bu özel büyüde amaç genellikle kötü olsa da bazı durumlarda hayırlı amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Kulağa şaşırtıcı gelse de durum böyledir ve bunun birçok örneği geçmişte yaşanmıştır. Medyumların da kendilerine gelen ayırma büyüsü taleplerinin her zaman farklılık gösterdiğini ve kimi zaman bir kişiye kötülük yapmak amaçlanırken kimi zamanda bir ailenin çocuklarının yaşadığı ilişkiden zarar göreceğini düşünüp bu ilişkiye ayırma büyüsü ile son vermek istediği durumlarında yaşandığını belirtmektedirler. Çok eski bir büyü olan ve geçmiş dönemlerde de en çok yapılan büyüler arasında gösterilen ayırma büyüsünde en çok kullanılan yöntem her kişisel etkileme büyüsünde olduğu gibi ilgili kişilerin kendilerine ait olan şahsi bir eşyaları veya kendi bedenlerine ait olan bazı şahsa özel nesnelerdir.

Örneğin bir medyum bir kişinin sadece bir saç telini alarak o kişiye istediği şekilde etki edebilmekte ve hayatına istenen noktada etki edebilmektedir. Yaşadığı mutlu birliktelikleri kısa zaman içinde bitire bilmekte, hayatının her alanında kısmetini bağlaya bilmekte veya daha da kötüsü kendisine bitmek bilmeyen sıkıntılar musallat edebilmektedir. Herkesin çevresinde sık sık yaşadığı ayrılık durumlarında eğer çiftler birbirlerini seven ve iyi anlaşan kişiler ise bu ayrılık durumu herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Çünkü böyle mutlu çiftlerin aniden ayrılmalarını hiç kimse beklemez.

İşte bu gibi durumlarda özellikle büyüler hakkında az da olsa bilgisi olan kişiler hemen ortada bir ayırma büyüsü olup olmadığında şüphe duyarlar. Bunun nedeni ise ancak böyle güçlü ve özel bir uygulamanın ortaya çıkaracağı çok güçlü manevi enerjilerin bu duruma neden olabileceğidir. Medyumların ve bu konu hakkında uzmanlaşmış birçok kişinin de belirttiği gibi büyüler eğer doğru yöntemler ile yapılırsa kesinlikle istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu nedenle daha en baştan medyum seçiminde yeteri kadar dikkatli olunur ve doğru seçim yapılırsa mutlaka istenen sonuca da kısa zaman içinde ulaşılacaktır.ayırma

Ayırma büyüsünü yapacak olan medyum ilk iş olarak kendisinden talepte bulunan kişiden büyünün etkisine girmesini istediği kişinin veya kişilerin şahsi bir eşyalarını, resmini veya kendi bedenlerine ait olan saç teli, tırnak veya tükürük gibi şahsa özel materyallerini ister. Daha sonra bu özel nesnelerin üzerine çok güçlü bazı dualar, sureler veya Esma-ül Hüsnalar okuyan medyumlar işlemi sonlandırmış olurlar. Bundan sonrası ise sadece beklemek ve yeteri kadar sabretmeye kalmaktadır. Çoğu zaman kısa zaman içinde etkisini gösteren ayırma büyüsü bazen uzun zaman sonra etkili olabilmektedir.

Ancak her ne olursa olsun etkisini göstermesinden hemen sonra çiftler birbirlerinden soğumaya başlayıp kısa süre içinde de ilişkilerine son noktayı koyacaklardır. Geçmişte de birçok farklı örneğini gördüğümüz bu uygulamada özellikle seçilen medyum ve takip ettiği yol, yapılan uygulamanın sonucunu direkt olarak etkilemektedir. Bu nedenle ayırma büyüsü gibi özel büyülerde doğru kişilerle çalışmaya çok dikkat edilmeli ve bu konuya önem verilmelidir.

Tarih:kısmet büyüsünedir nasıl yapılır

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir