İçeriğe geç

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

ayırma büyüsüBir insana en çok acı çektirecek olaylardan birisi de kesinlikle sevdiği kişiden ayrı kalmak ve bir daha o kişiye kavuşamamaktır. Bu durumdan dolayı bugüne kadar birçok kişinin çektiği acılara hepimiz şahit olmuşuzdur. Bunu bilen bazı kişilerde çevrelerindeki sevmedikleri kişilere sıkıntılar yaşatmak için onları sevdikleri kişilerden ayırmayı denerler ve bunu çoğunlukla ayırma büyüsü ile yaparlar. Bu büyü inanılmaz sonuçlar doğuran ve gerçekten de kısa zaman içinde insanların tüm fikirlerini değiştirip sevdikleri kişilerden bir anda soğumalarına vesile olan bir büyüdür.

Geçmiş dönemlerde olduğu gibi bugünde en çok ilgi gören ve medyumlardan en çok talep edilen büyülerden olan ayırma büyüsü, birçok medyumun aynı yöntemle uyguladığı bir büyüdür. Yaşadığı ilişkinin bitmesi istenen kişilerin kendilerine ait özel eşyalar veya kendi vücutlarına ait şahsi materyaller ile yaptıkları bu büyü, kendini asla hissettirmeden ve insanların yaşadıkları değişimlerin tamamen olağan olarak görülmesini sağlayarak sonuç vermeye başlar. Kısa zaman içinde etkisini gösterdiği bilinse de bazı durumlarda da istenenden daha fazla zamanda etki gösterebilir veya hiç etki göstermeyebilir.

Bu gibi durumlarda birçok kişi ayırma büyüsüne veya medyumlara karşı olan güvenlerini yitirirler fakat bu son derece yanlıştır. Bu durumda yapılması gereken şey neden sonuç alınamadığı hakkında büyüyü yapan medyumdan bilgi almak ve daha sonra kendisinin vereceği tüm yönergelere harfiyen uymaktır. Özellikle bu büyü hakkında yüksek bilgi ve birikime sahip olan, daha önceki zamanlarda çok sayıda başarılı uygulamaya imza atan ve ayırma büyüsü hakkında çok sayıda olumlu referansa sahip olan medyumların tercih edilmesi, her zaman için insanların istedikleri sonuçları almalarına ve amaçlarına ulaşmalarına vesile olacaktır.

Yapılan ayırma büyüsü uygulamalarının birçoğunda amaçlar genelde kötü olsa da bazı durumlarda insanlar bu büyüyü daha iyi amaçlar içinde kullanabilirler. Örneğin bir kişinin yaşadığı ilişkiden zarar göreceğini düşünen yakınları kendisini ileride yaşayabileceği sıkıntılardan kurtarmak için bu büyüyü deneyebilirler. Tabi ki bu örnekleri daha arttırabiliriz. Burada önemli olan insanların amaçlarının tam olarak ne olduğunu bilmeleri ve ayırma büyüsü için amaçlarını medyumlara eksiksiz bir şekilde anlatmalarıdır.

Tarih:ayırma büyüleriAyırma Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir