İçeriğe geç

Bağlama Büyüleri Hakkında

Bağlama Büyüsü, büyü dünyasında yer alan nadir büyüler arasında yer almaktadır. Birden fazla kullanım türü bulunan büyüde istediğiniz her alan için bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Genel olarak açıklamak gerekir ise, büyünün kullanım alanları 3 farklı şekildedir. Bunlar sırası ile;

1-Evli çiftler arasında kullanılan, eşi eve Bağlama Büyüsü

2- Sürekli dedikodulara maruz kalmanız durumunda, dil bağlama büyüsü

3- İstenmeyen Kişiler için Kısmet Bağlama Büyüsü

 

Evli çiftlerin genelde kavgasız günleri bulunmaz. En ufak bir şeyden bile büyük tartışmalar çıkar ve bir taraf evi terk etme durumuna kadar gelerek ayrılık kararı alabilmektedir. Ani alınan bu kararlar ileride büyük pişmanlıklara sebebiyet vereceği bilinse de, insan verdiği karardan kolay kolay vazgeçemiyor. Bu gibi durumlarda, eşler üzerine uygulanan bu büyü ile, evi terk eden kişi yaptığı bu kötü davranışı kısa sürede fark ediyor ve eşine tekrardan eskisi gibi bağlanıyor

Eşiniz, dostunuz, akrabalarınız aranızda yaşadığınız mutlu hayatı çekemeyen, sürekli bir yerlerde sizi kötüleyip hakkınızda kötü konuşanlar var ise bu kişilerin dillerini bağlayarak, bir daha asla sizin hakkınızda olumsuz yorumlar kullanmayacak hale getirebilirsiniz.

Eski eşiniz, sevgiliniz ya da nişanlınız ile kötü bir süreç geçirip yollarınızı ayırdınız. Bu durumdan oldukça rahatsızlık duyup hala o kişiyi özlüyor musunuz? Kısmet bağlama büyüsü ile sevdiğiniz kişinin kısmetini bağlayabilir, tekrardan size dönme kararı alana kadar ilişkisiz bir ömür geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Görüldüğü üzere burada sizlere Bağlama Büyüsünün bilinen 3 işlevinden bahsettik. Bu işlevler dışında farklı özelliklerinin de bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu özellikleri sizlere gelecek makalemizde daha açık bir şekilde yazacağız.

Tarih:bağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir