İçeriğe geç

Bağlama Büyüsü Medyumu

Hayatınıza Yön Vermek Sizin Elinizde!

İnsanlık tarihine detaylı olarak baktığımız zaman tarih boyunca insanların hayatlarındaki olumsuz durumları ortadan kaldırmak, şifa bulmak ve istedikleri olayların gerçekleşmesini sağlamak için doğaüstü güçlerden yardım istediğini ve bunlar için çeşitli ritüeller yaptığını görüyoruz. Günümüze kadar gelen ritüeller ve görünmeyen varlıklar ile iletişim günümüzde hala daha olan ve insanların hayatlarına yön vermek için kullandığı yöntemlerdir.

Günümüzde profesyonel medyumlar tarafından gerçekleştirilen bu ritüeller ile insanlar hayatlarında olumsuz giden durumları ortadan kaldırıyor ve istedikleri gibi bir hayata sahip olup, olaylara istenilen doğrultuda yön verebiliyorlar. Medyumlar tarafından gerçekleştirilen ve hayatınızın daha kolay olmasını sağlayan bazı yöntemler ve detaylı bilgileri şöyledir;

– Aşk Büyüsü: Ne yazık ki hayata her zaman sevdiğiniz kişi size karşı aynı duyguları beslemez ve ne yazık ki sizi görmezden gelir. Bu durum oldukça acı verici ve insanın ruhunu yoran bir durumdur. Ancak aşk büyüsü ile sevdiğiniz kişinin sizi fark etmesini ve sizin beslediğiniz duyguları onunda size karşı hissetmesi sağlayabilirsiniz. Bu sayede mutlu ve aşk dolu bir birlikteliğe istediğiniz insanla başlama şansına sahip olursunuz. Aşk büyüsü sayesinde duygularınıza karşılık bulamama, istenmeme ve terk edilme korkularını bir kenara bırakarak sadece aşkınızı yaşayacak ve mutlu bir beraberliğe sahip olacaksınız.

– Bağlama Büyüsü: Evliliklerdeki en büyük sorunlardan birisi zaman içerisinde çiftlerin birbirine karşı olan duygularının azalması ve buna bağlı olarak da çiftlerin yeni bir partner arayışına girmesidir. Bu durum ne yazık ki evliliklerin yıkılmasına neden olan temel sorunların başında geliyor. Bazı durumlarda ise çiftlerden birisi yeni bir birlikteliğe başlayarak kendi evinden uzaklaşır ve evlilik sorumluluklarını hem eşine hem de evine karşı yerine getirmemeye başlar. Oldukça zorlayıcı ve yıkıcı bir etkiye sahip bu durumlardan bağlama büyüsü ile kurtulabilir ve eşinizin tekrar evine dönmesini sağlayarak eski mutlu günlerinize yeniden kavuşabilirsiniz. Bağlama büyüsü sayesinde eşiniz yaptığı hatanın farkına varacak ve tekrar kendi evine olan sadakat duygusu geri gelerek size sadık bir eş haline dönüşecek.

– Geri Döndürme Büyüsü: İlişkiler bazen oldukça basit sorunlardan bitebilir. Bu durumda tarafları oldukça üzen bir durum olmasına karşın ne yazık ki kimi zaman gururdan ya da dış etkilerden dolayı çiftler yeniden bir araya gelmez. Hangi nedenle olursa olsun partnerinizi yeniden kendinize döndürmek ve eski mutlu günlerinize yeniden sahip olmak için geri döndürme büyüsü en etkili çözümdür. Geri döndürme büyüsüyle eşiniz dış güçlerin etkisinden çıkarak yeniden size dönecek ve yaşadığınız tüm olumsuzlukları ardınızda bırakarak yeniden bir aile olma fırsatını yakalayacaksınız.

Büyü bozma: Kıskançlık ve art niyet duyguları insana ne yazık ki her kötülüğü yaptırabilen duygulardır. Kötü niyetli kişiler tarafından yaptırılan büyüler evliliğinizin dağılmasına, hayatınızın raydan çıkmasına, tüm işlerinizin olumsuz gitmesine, sağlığınızın bozulmasına ve ölümünüze neden olabilecek sonuçlar doğurmaktadır. Kara büyü olarak adlandırılan bu büyüler ruhsal olarak kendinizde olmamanıza ve asla yapmayacağınız şeyleri yapmanıza neden olur. Ancak bütün büyüler yapıldığı gibi hepsi bozulmaktadır da. Yani toplum içerisinde söylediği gibi kesinlikle bozulamayan bir büyü diye bir şey yoktur. Büyü bozma işlemi sayesinde size yapılan kötü büyüleri öğrenebilir ve bu büyüleri kolaylıkla uzman bir medyuma bozdurarak tekrar eski normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Aşk ve Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Sevdiğini geri kazanmak isteyenler için yaptıkları vefklerle onların bir ömür mutlu olmasını sağlayan medyumlar işinin ehli tecrübeli hocalardır. Aslında büyü diye bir şey yoktur. Hazırlanan vefkler duadan ibaret olup, aşkına karşılık bulamayanların derdine derman olur. Bunun kime ne sakıncası var? Bize göre hiç kimseye. Çünkü sonuçta mutlu bir çift bir ömrü birlikte geçirerek ebedi saadete kavuşuyor.

Aşk büyüsüne ne zaman başvurmalı?

Büyük bir aşk ve heyecanla başlayan evliliğiniz monotonlaşmaya mı başladı? Eşiniz artık size aşk dolu gözlerle bakmıyor mu? Eşinizle ilk günkü heyecanınızı her zaman yaşamak ve birbirinize hep aşık kalmak ister misiniz? O halde aşk büyüsü tam size göredir. Nasıl mı, bir kere yaptıracağınız aşk büyüsü ile gözü sizden başkasını görmeyen ve her zaman size aşık bir eşe sahip olacaksınız. Hiçbir zaman onu kaybetme korkusu yaşamayacaksınız. Aynı şey sözlüsünden, nişanlısından ya da sevgilisinden aynı ilgiliyi göremeyenler için de geçerlidir. Tanıştığınız ilk günlerdeki heyecanı bir ömür yaşamak için aşk büyüleri yapan tecrübeli medyumlara başvurabilir, aşk hayatınızı monotonluktan kurtarabilirsiniz.

Bağlama büyüsü nedir?

İlişkilerde sorunlar yaşanmaya başladığında her iki taraf ta yıpranmaya başlar. En çok üzülen taraf ta kadın olur. İlişkilerin kötüye gitmeye başladığı dönemde vakit kaybetmeden yaptırılan bağlama büyüsü çiftleri tekrar birbirine bağlamakta, bir ömür ayrılmayacak şekilde aşkla ve sevgi ile birbirlerine tutunmalarını sağlamaktadır. Bağlama büyüsü yaptırmak için illa bir sorun çıkmasını beklemeye gerek yoktur. Hatta sorun çıkmadan yapılan bağlama büyüsü olası çıkması muhtemel tüm sorunların önüne geçer ve çiftlerin arasına hiç kimse hiçbir şey giremez. Bağlama büyüsü yapılan çiftler birbiri olmadan yapamaz, hep birlikte olmak isterler. Yani sıkı bir bağla birbirlerine bağlanırlar. İşinin ehli bir medyum, etkili bir bağlama büyüsü ile sevdiğinizi ve sizi birbirinize bağlayabilir.

Geri döndürme büyüsü

Geri döndürme büyüsü kişiyi verdiği karardan döndürme büyüsü olarak bilinir. Yani sizden ayrılmak isteyen nişanlınız, kocanız ya da sevgilinizi geri döndürme büyüsü ile bu kararından vazgeçirebilirsiniz. Geri getirme büyüsü ise giden sevgiliyi geri getirmek için yapılan büyüdür. Geri döndürme büyüsü sadece ikili ilişkilerde yaşanan sorunlarda değil, herhangi yanlış alınan bir karardan kişiyi caydırmada kullanılır. Böylece alınan kararla ilgili kişinin tekrar sağlıklı düşünmesi de sağlanır. Sinirle aniden alınan kararlar çoğu zaman üzücü ve yanlış kararlardır. Bu gibi durumlarda geri döndürme büyüsü devreye girer ve kişiyi aldığı karardan caydırır.

Yapılan büyü nasıl bozulur?

Büyü bozma işi uzmanlık gerektiren bir iştir. Yaptırdığınız bir büyüyü bozdurmak ya da üzerinizde büyü olduğunuz düşündüğünüz durumlarda büyünün etkisinden kurtulmak için uzman medyumlara başvurulmalıdır. Bilinçsizce yapılan büyü bozma işlemlerinden sonuç alınamaz. Bu nedenle bu alanda çalışmalar yapan ve bu işlerle uğraşan deneyimle medyumlardan destek alınmalıdır. Yeterli deneyime sahip olan her bir medyumun kendi geliştirdiği büyü bozma yöntemleri mevcuttur. Ciddi deneyi gerektiren büyü bozma işi, büyünün etkisinde olan çiftlerin huzura ve mutluluğa kavuşmasında çok önemlidir. Büyü bozma bakımı yapan medyum ve hocalar, kötü niyetle yapılan büyüleri tersine çevirerek insanları huzura kavuşturur.

Medyumluk nedir?

Medyumluk yeteneği doğuştan gelen bir yetenektir. Yani herkes medyum olamaz. Zor bir görev olan medyumluk özel bir çalışma ve çaba gerektirir. Onlara verilen ilimler sayesinde insanların dertlerine derman olurlar. Herkesin göremediğini görür, duyamadığını duyarlar. Bu nedenle aşk ve bağlama büyüsü, geri döndürme büyüsü ya da büyü bozdurmak için bu işe gönül vermiş medyumlardan yardım almak çok önemlidir.

Siz de doğaüstü güçlerden profesyonel bir medyum aracılığı ile yardım alarak hayatınızdaki istemediğiniz durumları ortadan kaldırıp istediğiniz gibi bir hayata sahip olabilir ve dünya hayatınıza istediğiniz gibi yön verme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Tarih:Aşk BüyüsüBağlama BüyüsüMedyum

3 Yorum

  1. Selma Selma

    selam arkadaşlar bu yorumu yazmamdaki tek sebep medyum yasin hocaya olan teşekkürlerimi sunmaktır ben erkek arkadaşımdan 3 aydır ayrıyım ve ne yaptıysam bir türlü geçmişteki güzel şeyleri kafamdan silemedim bir çok hocaya gittim ama derdime deva olamadılar en sonunda iş yerindeki bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yasin Hocama bir umuttur diye aradım ve bakım yaptırdım işlem yaptırdım cok kıssa sürede faydasını gördüm medyum yasin hocaya tesekkürlerimi minnetimi sunarım

  2. Nermin Koca Nermin Koca

    selam ben yurt dışında yaşıyorum internetten eşimle yaşadığım sıkıntılar yüzünden arayış içine girmiştim bir sitede yasin hocanın metini duyunca aradım kendisini bakımlarımızı yaptırıp papaz büyüsüyle bağlama işlemi ve aşk büyüsü işlemi yaptırdım çok memnun kaldım herkesede tavsiye ediyorum

  3. Hüseyin Hüseyin

    Hocam benim kismetim bağlı ben yuva kurmak istiyorum bana yardımcı ol allah rızası icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir