İçeriğe geç

Bağlama Büyüsü

Bizler çoğu zaman kendimizin olmadığı bir şeyi inat olsun diye isteriz de isteriz. Her ne kadar kabul olunmayacağını bilsek bile, biz onu isteriz ama o bizi istemez. Bu konuda bahsettiğimiz karşı cinsten bir insan. Özellikle bu konu hakkında geliştirilmiş kimi büyülerde mevcuttur. Bunlara bağlama büyüsü denmektedir. Bağlama büyülerinden bahsedeceğiz sizlere. Bağlama büyüsü ayrılan iki insanın tekrar barışması adına yapılmaktadır ve bu bakımdan da yapılması uygun görülür ve herkes tarafından yapılması makul gözükmektedir.

Öncelikli olarak yapılacak iki kişinin isimlerini, doğum tarihlerini ve anne adlarını bir kağıda yazılarak hocaya verilir. Bu sayede eskisi gibi sevdiğiniz kişi sizi sevecek ve bu sayede de eski duygusal yoğunluğunuza tekrar döneceksiniz. Bunun sayesinde de isterseniz 40 gün isterseniz ömür boyu bu büyü sürecektir.

Bu büyü sayesinde ise artık sevdiğiniz kişi de sizi de sevecektir ve aynı eskisi gibi olacaksınız. Büyü bahsedildiği üzere ilk dönem ki duygu yoğunluğu ile aynı ölçüde yoğunluk hissetmenizi sağlayacaktır. Büyünün etkili olması için iyi bir hocaya gidilmesi gerekmektedir. Büyüler zannedildiği gibi kolay yapılan eylemler değildir ve bu yüzden de sadece uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Gerek büyü yapımı olsun gerek ise büyü bozumu olsun iki türde ki büyülerde aynı şekilde uzmanlarca yapılması ön görülür. Her ne kadar sevdiğine geri döndürme veya adınca bağlama büyüsü bile olsa büyülerin sonları sıkıntılıdır.

Tarih:bağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir