İçeriğe geç

Bağlama Büyüsü Yöntemleri

Yöntemleri ve Bize Danışanlarımızdan gelen mesajları paylaşıyoruz.

Karabiberle Bağlama

Bu tekniğin vurucu özelliğine inanıyorum. Dönmez dediğiniz kim varsa döndürüyor. Özellikle karabiber yöntemini onunla da yaparsanız sonuç garanti. Asla olmayacak bir işe girişmiyor. Kimsenin yuvasını bozmuyor. Gönül bağı olup ayrı olanların dermanı diyebilirim. İletişim Formundan Yasin Hocanın Telefonuna Ulaşıp Yasin Hoca ile Görüşebilirsiniz.

Sevgilimle çok şiddetli kavga etmeme rağmen kesinlikle bitti dememe rağmen ben bu yöntemle sevdiğime kavuştum. Bu teknikte 21 karabiberi alıp Yasin Hocamın verdiği bir cümlelik çağırma duasıyla 21 karabibere bunu okuyup filanın oğlu filan da bu karabiber gibi yansın diyerek bir cezvenin içinde karabiber taneleri şişene kadar kavuruyorsunuz. Dönüşü olmayan ama çok sevdiğiniz insan için son umut diye denemek isteyene tavsiye ederim.

Birçok arkadaşımda Yasin Hoca sayesinde sevdiğine bu karabiber yöntemiyle kavuştu. Yurt dışında olan veya Türkiyenin her yerinde olan insanlara da görüntülü konuşarak ulaştığını ve yardım ettiğini biliyorum. Birçok insanın derdine derman ben yüzde yüz yöntemlerine güveniyorum.  Yalnız burada unutulmaması gereken tek kural bu işlemin huşu içinde ve gece yapılması gerekiyor. Güneş ışığında bu işlem geçersiz oluyor.

Atletle Bağlama

Bu yöntem evli olup gözü dışarıda olan adamlara daha çok uygulanıyor. Yuvasını kurtarmak isteyen kadınlar veya beraber yaşadığı adamın gitmesini istemeyen kadınların sık sık başvurduğu bu yöntemi yine işin ehli Yasin Hoca yapılması şart. Neyi ne zaman ne şekilde yapacağınızı size tarif ediyor adım adım.

Size yazmanız gereken duaları tarif ediyor. Neyi ne kadar okuyacağınız medyumunuza bağlı. Asla onun dediği sayıdan çıkmamanız gerekiyor. Sağlam bir dönüş ve kesin çözüm için iyi bir medyum seçilmeli. Yasin Hoca  asla duygu taciri bir insan değildir. Ben kendisine yıllardır gidiyorum. Her konuda derman bulabileceğiniz bir insan. Gitmiş veya gitmeye hazırlanan sevdiğiniz adamları eski tutkulu aşk ilişkinize geri döndürebilirsiniz.

Bu yöntemde dikkat edilmesi gereken husus. Tek sayılar kullanılıyor. Medyumuzun dediği gün ve dediği gece sayısı boyunca okunması gerekiyor. Bu atlet her gece okunduktan sonra karanlık bir yerde sevdiğiniz size tamamen dönene kadar saklanacak detaylar için Yasin Hocaya başvurun.

Kara Üzümle Bağlama

Bu tılsım sevdiğinizin sizden başkası biriyle münasebete girmemesini sağlıyor.  Medyumunuz verdiği sayı kadar kara üzüme 41 kere bakara suresinin son iki ayeti okunacak. Ve her ayın ilk Çarşamba gecesi bir tavada kavrulacak.

Aldatılma korkusu olanların başvurduğu bu yönteminde etkili olduğu söyleniyor. Dışarı yağını kesmede nerdeyse kesin çözüm gibi bir şey. Herkesin yuvasını ve aşkını korumaya hakkı var.

Kırmızı Mumla bağlama

Cuma vakti yapılan bu bağlama türünde sala vakti gelmeden boy abdesti alınacak ve sala vakti iki rekat namaz kılındıktan sonra kırmızı mum yakılacak ve sevdiğinizin fotosunun üstüne medyumunuzun verdiği sayı adedince Amenu Resulu okunacak. Daha sonra mum üflenecek ve bu mumu medyumunuza götüreceksin bu yöntemle de kalbinizin sahibine kavuşacaksınız.

Burada dikkat edilmesi gereken husus vaktin iyi ayarlanması. Sala vakti bitmeden yapılacak. Vakti geçirmeniz halinde veya boy abdesti almadan kılınan namazdan sonra yapılacak olursa da bir etkisi yok. Denilen kurallara göre yapılması halinde sonuç alınabiliyor. Bu yöntemde de yine Yasin Hocayı tavsiye ediyorum. Enerjisiyle insana inanılmaz destek veriyor.

Celple Çağırma

Bu tamamen medyumunuzun size vereceği  celbe bağlı. Ve celp verildiği günün gecesi yakılarak geleceği yola doğru üflenerek yapılıyor. Ben bu saydığım tüm yöntemleri Yasin Hoca  ile yapanların sonuca ulaştığına şahit oldum. Gelmez denilen kim varsa kapınıza getirecektir.

Tarih:bağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir