İçeriğe geç

Bağlama Büyüsünün Bilinmeyenleri

Bağlama büyüsü nedir? Milletçe aralarında, bir bireyin öbür bir insana, veya karı kocanın birbilerine sevgi yöntemiyle bağlanması, veya düşman dilinin bağlanması, veya kısmetlerin bağlanması amaçlı yapılmış olan işlemlere kısacası bağlama büyüsü denir. Bağlama büyüsü olarak bilinen işlemler nelerdir kısacası sıralayalım.

En gösterişli uyku bağlama büyüsü.

Aşık ederek başka bir deyişle sevgi istikametinden vatandaşları birbirlerine bağlamalar en sık sık kullanılanıdır ki bunun için aşk bağlama büyüsü denir. Bu tür muhabbet sevgi formüllerinin yakınında farklı türleri de vardır.

Gerek azap olsun, gammaz veya düşmanların aleyhte konuşmamaları amaçlı çene lisan bağlama büyüsü yapılabilir. Çalınan bir eşya amaçlı hırsızlar amaçlı yapılmış olan türlü hırsız bağlama büyüsü yapılabilir. İnsanların kendilerine itaat etmesi amaçlı yapılanları da vardır. Düşmanlara azap sunmak amaçlı yapılmış olan çeşitleri vardır. Rızk kısmet kısmet bağlama büyüsüözellikle çekemeyenler ve husumet etmek isteyenler aracılığıyla müracaatlan yollardır.

Çeşitli dükkan ev ticarethane benzeri yerlere yapılmış olan bağlamalar, Otomobil eşya, makine tüfek veya türlü nesneler amaçlı yapılmış olan bağlamalar.

Bağ bahçe tarla benzeri yerler amaçlı yapılmış olan bağlamalar. At inek, koyun veya davar benzeri sürü ile veya türlü binek meydana gelen yarış meydana gelen veya randımanlı meydana gelen hayvanların bağlanması, Kurt çakal benzeri zarar veren hayvanların, sürülere veya insanlara kayıp vermelerini önlemek amaçlı yapılmış olan ağız bağlamalar vede akla hayale gelebilecek çok daha çok versiyonu vardır.

Görüldüğü benzeri bağlama büyüsü olarak bilinen işlemler çok büyük farklılık arzetmekte. Bağlama büyüsü olarak bilinen işlemlerin bir bölümü hayra karşı bir bölümü ise şerre yöneliktir. Bilhassa azap istikametinden ifade edilecek bağlamalarda karşın bireyin hakkedip hakketmediğini sıkı tesbit etmek gerekir. Acımasız bir insana ifade edilecek meydana gelen bağlamalarla hakketmeyen ve ifade edilecek işlemlerle mazlum vaziyetine düşecek birey arasındaki ayrımı sıkı kesinleştirmek gerekir. Allah c.c. insanlara zahiri başka bir deyişle malum, veya batıni, başka bir deyişle görülmeyen saklı bir tabanca vermişse bunu kullanırken çok temkinli olmak gerekir.

Yapılan bağlama işlemlerinde, hakikat büyüye giren uygulamalardan kaçınmak gerekir. Zira büyü yapımında imanı mağlubiyet tehlikesi vardır. Yapılmış Olan pekçok lisan bağlama olsun muhabbet bağlaması olsun, sebep kitaplarımızdan okuduklarımız, gerekse hocalarımızdan öğrendiklerimiz büyü sınıfına girmez. Bu bağlama işlemleri, türlü ayetler esmalar vefkler tılsımlar, veya muskalar yöntemiyle yapılabilir. Ruhani alemden türlü varlıklar kullanılarakta bağlamalar yapılabilir. Bağlama yapacak meydana gelen kişiler, cin peri ifrit hadim hüddam ve türünden türlü ruhani varlıkları görevlendirerek bağlama işlemleri yapabilir.

Bağlama büyüsü inşa etmek bozmak. En gösterişli etkili kuvvetli kuvvetli rızk kısmet göz yol haneye eşe karı koca arası uyku lisan ip düğüm sevgili aşk bağlama büyüsü yapan bozan medyumlar hocalar.

Bağlama büyüsü işlemini bir örnekle açıklayalım. Köylük yerlerde malum ancak illerde yetişmiş bireylerin birçok bilmediği bir bağlama versiyonu vardır. Bu bağlama çeşidinin ismi kurt ağzı bağlamadır. Bu bağlama çeşidinde, tespit edecek bir yöredeki kurtların ağzı bir takım türlü formüllerle, o yöredeki hayvanlara veya insanlara karşın bağlanır. Bu Gibi yapılmış olan işlem oldukça başarılı olmuşsa şayet. Kurt veya kurtlar, koyunların ineklerin veya kişilerin yanına yaklaştığı süre onları yiyemez. Yanına civarı gelse dahi yiyemez. Bu yöntemle sürülerin veya kişilerin yırtıcı hayvanlardan kayıp görmesi engellenmiş olabilir.

Tarih:bağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir