İçeriğe geç

Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Günümüzde büyü oldukça yaygın kullanılan bir yöntemdir. İnsanlar ilişkileri sırasında meydana gelen bozulmalar, sosyal dünyaya ayak uydurma çalışmaları, ego tatminleri insanları hep büyüye yöneltmiştir. Bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığını tahmin etmek oldukça zordur. Kişide meydana gelen değişimler, olduğundan farklı davranışlar sergilemesi bir büyüye maruz kaldığını gösterebilir. Bazı psikolojik rahatsızlıkların etkisi de büyü etkisi gösterebiliyor. Bu yüzden bir kişi üzerinde büyü olup olmadığını ancak iyi bir gözlemle anlayabilirsiniz.

Günümüzde genel olarak insanlar Aşk Büyüsüne, Kısmet Bağlama Büyüsüne, Papaz büyüsüne, Bağlama Büyüsüne maruz kalmaktadır. Eğer yakın bir çevrenizde bulunan bir kişinin büyüye maruz kaldığını düşünüyorsanız Büyü bozma işlemi çeşitli yollara başvurabilirsiniz. Bunu isterseniz kendinizde yapabilirsiniz ya da bir medyum hocadan destek de alabilirsiniz. Öncelikle büyü bozma işlemi için yapmanız gereken ilk şey, yapılan büyüyü tespit etmektir. İkinci aşamada ise büyünün nasıl ve hangi materyallerle yapıldığını bulmanız gerekiyor. Eğer bir tılsım, muska ya da vekf aracılığı ile yapılmışsa bu nesneleri bir an önce tespit edip bunları yakmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise online kaynaklardan yapacağız araştırmalar doğrultusunda bazı dualar okumanız gerekmektedir.

Büyüye maruz kalan kişinin bu aşamalardan haberinin olamaması gerekmektedir. Eğer öğrenirse musallatı olan varlıklar kişiye zarar vermek isteyebilirler. Hatta bir büyüye maruz kaldığını bile söylemeyin. Eğer kendi çabalarınız ile bu işin altından kalkamayacağınızı düşünüyorsanız bir medyum hocadan destek alarak büyü bozma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Medyum hocalarda yine sizden aynı bilgileri isteyecektir. Bu yüzden büyünün türünü, yapımında kullanılan materyalleri kesinlikle tespit etmeniz gerekmektedir.

Tarih:Büyü Bozma

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir