İçeriğe geç

Büyü Yapan Hocalar

Büyü fiyatları gerçekten ne kadar? Bu iş için ne kadar para biçiliyor veya bir büyünün ortalama olarak maliyeti nedir? Büyü yaptırmak çok mu pahalı? Bu gibi sorulardan önce kendinize profesyonel ve işinde ehli olan bir medyum bulmanız gerekiyor. Büyü yaptırırken kesinlikle paraya dikkat edilmemeli zira paraya dikkat edildiği zaman büyünüz tutmayacak veya ters etki yaratacaktır. Gelin hep birlikte büyü fiyatları hakkında sizlerle tartışalım ve bilgilerimizi tazeleyelim.

Büyü fiyatlarından önce bu tür şeylerin önemli ve profesyonel kişilerin eline bırakılmasını gerektiğini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Büyü yaptırmadan önce kendinize profesyonel ve uzman bir medyum aramanız gerekiyor. Daha sonrasında profesyonel olan medyum arkadaşınıza derdinizi anlatıp size en uygun büyünün hangisi olduğuna karar verilmesi gerekiyor. Büyü yaptırılırken dikkat edilmesi kurallar aşağıdaki gibidir;

– Büyü yaptırılıkrken kesinlikle fiyata aldanılmamalı. Yani fiyatı fazla diyerek vazgeçilmemeli.

– Büyü yaptırmadan önce kendinize profesyonel bir medyum bulmanız gerekiyor.

– Büyü yaptırmadan önce medyum arkadaşa kendinizi iyi bir şekilde anlatmanız gerekiyor. Yani olan biten ne varsa bunların hepsini sahici ve doğru bir şekilde anlatmanız gerekiyor.

Evet, büyünün genel olarak kuralları bunlardır. Eğer büyü yaptırmak istiyorsanız yukarıda saydığımız kurallara büyük derecede önem verin ve büyü yaptırmadan önce her zaman dediğimiz gibi fiyattan ziyade profesyonel bir medyumu nerede bulacağınıza odaklanın.

Tarih:aşk büyüleriAşk Büyüsüaşk duasıkısmet büyüsü

Tek Yorum

  1. Hocam onemli olan zaten buyunun maliyeti.ve fiyatlari degil onemli olan buyuyu yapacak gercekten yapacak birini bulmak Cunku parayi pesin verdinmi sadece parayi odemekle kaliyosun varsa gercekten yapan parayi sonra da alsa olur diye dusunuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir