İçeriğe geç

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü

canbar büyüsü Canbar aşk büyüsü, yapılan bu özel çalışma diğer aşk büyüleri çalışmalarından farklı ancak çok fazla etkili bir uygulamadır. Canbar büyüsü farklı birçok kişi tarafından farklı olarak anlatılsa dahi bu uygulama o kadar etkilidir ki çok kısa zamanda istenilen amaca uygun olarak sonuç verebilmektedir. Bu uygulama ile bağlanması veya aşık edilmesi istenilen kişi kısa sürede bu uygulamanın etkisi aşık bağlanır aşık olur.

Bu uygulama en etkili aşk büyülerinden biridir. Canbar büyüsü veya diğer ismiyle canbar aşk büyüsü birçok farklı şekilde uygulansa dahi yapımında esasa alınan karşıdaki kişiyi celb etmek diğer adıyla aşkında deli divane etmektir. Her ne kadar sanal ortam ve havas kitaplarında bu uygulama için bir kısım bilgiler yazılmış ve çizilmiştir. Hatta bu uygulamanın tarifleri dahi verilmiş olsa da gerçek olan canbar büyüsü kolay yapılan bir büyü çeşidi değildir. Bu konuda deneyime sahip olmayan kişilerce yapılması durumunda herhangi bir etki göstermesi söz konusu değildir.

Tarifleri kolay bulunmayan canbar büyüsü için bu konuda deneyimli medyumlar tarafından yapılması durumunda tabi ki bu durum olumlu sonuçlanacaktır. Canbar büyüsü için gerekli olan malzemeler, bu uygulamanın yapılması için uygun olan ceylan derisi eğer temin edilemiyor ise herhangi bir kağıt parçası da kullanılabilir. Bu uygulamanın ceylan derisi ile yapılacak ise ceylanın vucüt kısmında bir parça tercih edilir ve bu parça üzerine çeşitli şekiller ve yazılar yazılır.

Bununla sınırlı olmayıp canbar büyüsü için yapılan birçok işlem vardır. Ancak bu gibi bilgilerin paylaşılmasını esasen yanlış olacaktır. Çünkü birçok kişi bu uygulamalarda hakkında yeterli olduğunu iddia etmektedir. Ancak bu kişilerin bırakın bu uygulama hakkında bilgiye sahip olmalarını bu kişiler medyum dahi değildir.

Canbar büyüsü hakkında detaylı bilgi ve yardım için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Tarih:canbar aşk büyüsücanbar büyüsü

Tek Yorum

  1. sibel sibel

    selam ben bu yorumu yazmamdaki tek sebep medyum yasin hocaya olan minnet borcumdur erkek arkadaşımı kendime tamamen bağlamak ve evlenebilmek için çalmadık kapı neredeyse bırakmadım bir çok hocaya işlem yaptırdım ve kandırıldım kimi telefonlarımı açmadı kimi ise haklıymış gibi hakaretler saydı tam umutlarım tükenmiş iken medyum yasin hoca hakkında bir çok insandan tavsiye aldım son bir umut diyerek aradım ve bakım yaptırdım sonrasında bana canbar büyüsü işlemi uyguladı ve yaptığı işlemden çok memnun kaldım sizlerede tüm içtenliğimle tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir