İçeriğe geç

Domuz Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü çoğu zaman tehlikeli şeyler için kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Karşımızda ki insana iradesi dışında şeyler yaptırılır ve aynı zamanda bu sayede çeşitli şeyleri elde edebiliriz. Bu bakımdan büyü aslında çok da iyi bir durum değildir. Özellikle bağlama, birleştirme veya ayırma, kötülük içeren büyüler en çok kullanılan büyüler olmaktadır. Ama bir büyü de vardır ki o kötülüklerin anası olarak karşımıza çıkar ve kara büyü çeşididir. Bu büyünün yapılışından daha önce bahsetmiştik, şimdi de domuz büyüsü nasıl bozulur bunu anlatacağız.

Bu büyü domuz yağı ile yapılmaktadır. Bu yüzden eğer evinizde veya iş yerinizde bir yağ lekesi görürseniz görmezden gelmemekte fayda var. Çünkü daha ileriye giderek çok daha ciddi bir hal alabilir. Her büyüde de olduğu gibi bu büyüyü bozmak için, size yapıldığından emin olmalısınız öncelikle. Bunun için yapmanız gereken şey ise çok basit, sadece bir hocaya danışmak, bunun dışında yapılacak pek bir şey yok bu konuda. Eğer böyle bir durum söz konusu ise acilen çözümü bulmanız gerekmektedir. Eşyalarınıza ve kıyafetlerinize bakın ve yağ lekesine rastlarsanız acil müdahale edin. Özellikle de uzman bir medyum hocaya başvurarak bu beladan bir an önce kurtulun.

Başımıza gelen normal hastalıklar gibi büyü konusunda da erken teşhis önemli bir noktadır. Bu bakımdan bir an önce önleminizi alın.

Tarih:domuz yağı büyüsükara büyükısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir