İçeriğe geç

Domuz Büyüsünün Amacı

Bahsettiğimiz üzere domuz büyüsü bir kara büyü çeşididir. Bu bakımdan da kötü türlü bir büyüdür ve haliyle kötülük saçmak amacı ile yapılır. Ama yine de öncelikli amaç olarak gözümüze takılır ki; domuz büyüsü bir karı kocanın arasını açmak için yapılır. Sadece açmak ile kalmayıp aynı zamanda o ailenin içinde huzursuzluk yaratmak ve şiddetli kavgalara neden olmak için yapılır.

Domuz büyüsünün bir diğer amacından bahsedecek olursak da kısmet kapatmak diyebiliriz. Ama bu kısmet sadece eşler veya karşı cins ile aralarında olan durumdan kaynaklanmaz. Gerek iş hayatında gerek ise normal arkadaşlık hayatında olan kısmetleri de kapatmaktadır.

Domuz büyüsünde amaç tamamı ile zarar vermek ve her şeyden kötü sonuçların doğmasını sağlamaktır. Bu bakımdan domuz büyüsü oldukça tehlikeli olmak ile birlikte ciddi boyutlarda zarar vermektedir. Sizin sevmediğini bir insan ise bu yaptıracağınız kişi, tekrar düşünmenizde fayda görüyoruz. Çünkü ortalıkta pek bu büyüyü yapan hocalar olmaması ile birlikte aynı zamanda bu hocalar cinler ile münasebet içindedir ve onların size musallat olma ihtimali de söz konusu olabilmektedir.

Kara büyü çeşidine giren bu büyü, çoğu zararların gerçekleşmesine neden olmaktadır. Bu olaylar gerçekleştikten sonra kişi her türlü zararı görecektir. Bu zarar çoğu zaman manevi olmak ile birlikte kişiyi derin hastalıklara ve çıkılmaz sokaklara da sürükleyebilir. Bu bakımdan ne kadar çok düşünürseniz o kadar iyi etmiş olursunuz.

Tarih:Büyü Bozmadomuz yağı büyüsükara büyükısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir