İçeriğe geç

Domuz Yağı Büyüsü Nedir

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Kara büyülerin birçoğu özellikle isimleri ile hem yapılış hem de yapım aşamasında kullanılan nesneler ile ilgili ipuçları vermektedir. Bunlardan biri olan domuz yağı büyüsü, insanları çeşitli şekillerde etki altına alarak uzun süreli sorunlar yaşamalarına vesile olan çok güçlü ve bir o kadar da kontrol altında tutulması gereken büyülerden biridir. Çok farklı amaçlar için kullanılsa da en büyük kullanım alanı insanlara kötülük yapmak ve aşılamaz sıkıntılarla boğuşmalarını sağlamaktır. Birçok kara büyüde olduğu gibi bu büyüde hayvansal bir nesne olan domuz yağından faydalanılır.

Zaten adını da bu nesneden alan büyü özellikle etkisi altına aldığı kişilere inanılmaz sorunlar musallat eder ve zaman içinde çaresi bulunmayan hastalıklar veya hayatlarının her alanında yakalarını bir türlü bırakmayan şanssızlıklar gibi sorunlarla başbaşa kalmalarına neden olur. Çok eski ve etkili bir uygulama olmasından dolayı günümüzde de birçok medyumun gelen taleplere olumlu cevap verebildiği bu büyü eğer kontrol altında tutulmaz ve insanların yaşadıkları sorunlara zamanı gelince bir son verilmezse akıl almaz boyutlara varacak ve insanların çektikleri sıkıntılar gitgide büyüyerek önüne geçilmez durumlara gelecektir. Bu nedenle özellikle medyumların bu konuda gelen taleplerde yapmaları gereken ilk şey insanlara gerekli bilgileri vermek ve hangi kurallara çerçevesinde hareket etmeleri gerektiğini anlatmaktır.

Binlerce seneden bu yana var olan ve her zaman çok farklı şekillerde uygulanarak insanların amaçlarına ulaşmalarına vesile olan büyüler, özellikle başarılı medyumların yaptıkları sıra dışı uygulamalar ile her zaman dikkatleri çeken bir alan olmuştur. Günümüzde de çok özel güç ve yeteneklere sahip olan medyumların bulunduğu ve yaptıkları uygulamalar ile insanların ağzını açık bıraktıkları bilinmektedir. Bu alanda yapılan işlemler başka hiçbir meslek grubunda kullanılamamakta ve yapılamamaktadır. Bu nedene her zaman özel bir alan olarak dikkatleri çeken büyü dünyası, birçok kişinin son çare olarak başvurduğu bir alandır. Domuz yağı büyüsü denince zaten insanların akıllarına kötü bir amaç olduğu hakkında fikirler gelmekte ve çoğu zaman etkisi altına aldığı kişilerin çok büyük sıkıntılar çekmelerine neden olacak bir uygulama gelmektedir.

Bu nedenle kara büyü sınıfındaki en özel büyülerden biri olan bu uygulama, çoğu zaman domuz yağı olarak bilinen bir sıvının etki altına alınmak istenen kişilerin evlerinin bir köşesine veya direkt olarak kendi bedenlerinin hatta günlük hayatlarında kullandıkları kıyafetlerinin üstüne sürülmesi ile yapılır. Yapılan bu işlemden sonra medyumlar bir takım özel dualar ile büyünün etkisini arttıracak yardımcı işlemler de yaptıktan sonra beklenmeye başlanır. Kısa zaman içinde etkisini gösterecek olan domuz yağı büyüsü, insanların çok zor durumda kalmalarına ve gerçekten ağızları açık bırakacak boyutlarda sıkıntılar çekmelerine neden olacaktır. Etkileri bakımından incelendiğinde birçok kara büyü ile ortak özellikler taşıdığı gözlemlenen bu büyüde doğru kişilerle çalışmak ve kendilerinin verdikleri bilgiler doğrultusunda hareket etmek çok ama çok önemlidir.

Birçok kişinin karşılarına ilk çıkan medyum ile çalışmalarından dolayı istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kaldıkları veya istedikleri sonuçlara kesinlikle ulaşamadıkları herkesçe bilinmektedir. Dünya genelinde birçok kez denendiği bilinen bu büyüde istenen sonucu almanın tek yolu medyumların bu yağın kullanılış şekli hakkında verdikleri bilgilere uymaktır. Çünkü domuz yağı bu büyüde birden fazla şekilde kullanılabilmektedir. İnsanların bu büyüyü yaptırmak istemelerindeki amaçları her ne olursa olsun olumlu sonuç alacaklarına dair inançlarını yitirmeyen ve sabırlı davranan insanlar mutlaka amaçlarına ulaşacaklardır. Zaten domuz yağı büyüsünün ve bu tarz diğer büyülerin en büyük ortak özellikleri yeteri kadar sabır etmelerinin gerekmesidir.

Domuz yağı büyüsü nedir, domuz yağı büyüsü nasıl yapılır, domuz yağı büyüsü nasıl etki eder.

Tarih:kısmet büyüsünasıl yapılırnedir nasıl yapılır

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir