İçeriğe geç

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

domuz yağı büyüsüAmacı insanlara kötülük yapmak veya büyük sıkıntılar yaşatmak için tercih edilen ve iyi niyetli tercih edilmeyen uygulamalardan biri olan domuz yağı büyüsü uygulamalar içinde çok riskli ve aynı zamanda yapımı zahmetli zor olan bir uygulamadır. İsminden anlaşılacağı gibi pek hayırlı niyetler için tercih olmayan domuz yağı büyüsü ve sonuçları ölüme kadar giden büyü yapılan kişinin hayatını adeta cehenneme çeviren son derece bir uygulamadır.

Bazen insanlar başka birine çok kızmaları veya farklı bir haklı amaca göre zarar vermek isterler. Herhangi bir sebep ile aralarındaki husumet nedeni ile bir şekilde hırsını alamayan ve kızgınlığı geçmeyen kişilerin bu kızgınlıklarını gidermek amacı ile bazen karşılarındaki kişilere bir şekilde zarar vermek isterler. Fakat zarar verme hırsı bazen daha kötü sonuçların oluşmasından ve kendilerininde zarar görmeleri söz konusu olabildiğinden zarar vermekten çekinirler.

Bu gibi durumlar için bazı insanlar zarar vermek istedikleri kişilere domuz yağı büyüsü yaptırmakta, ve hem hiçbir şekilde bulaşmadan zarar vermek istedikleri kişilere çeşitli sıkıntılar yaşatmak hem de kızgınlıklarını öfkelerini üzerlerinden atmış olurlar. Domuz yağı büyüsü oldukça etkili detaylı ve yapımı gerçekten zor olan bir uygulamadır. Bu nedenle kesinlik ile tam anlamıyla araştırma yapılması ve sonrasında karar verilmesi durumunda yapılmalıdır.

Çünkü bu uygulama başlangıcında yapılması muhtemel küçük bir hata bile ileride zamanlarda uygulama yapan kişilerin hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Domuz yağı büyüsü yapmaya karar veren insanlar büyü yapacakları kişilere ne boyutta büyük bir kötülük geleceğinden ve ne oranda büyük zorluklar yaşatılacağı hakkında bilgili olmalıdır.

Çünkü bu durum ilerleyen zamanlarda derin bir vicdan azabına sebep olabilir. Ancak herşeye rağmen uygulanmasına karar verilmesi durumunda mutlaka bu konuda deneyimli kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Domuz yağı büyüsü hakkında bilgi ve yardım için iletişime geçebilirsiniz.

Tarih:domuz yağı büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir