İçeriğe geç

Etkili Büyü Bozan Medyum

İnsanlar vücutlarını sıcak ve soğuktan nasıl koruyabiliyorsa yapılan bir büyüden de o şekilde korunabilir. Bir kişi büyüye maruz kaldığına inanıyorsa o büyüden kurtulması için ruhunun en temiz ve en saf halini bulup o haline sarılması gerekmektedir. Saf duygular eşliğinde yapılan dualar karşılıksız kalmaz ve kişi üzerinde bulunan büyülerin etkisinden kurtulmuş olur.
Büyü Bozma ve Büyülerden korunmak için en çok kullanılan dualar Fatiha Suresi, Ayet-el Kürsi ve Felak Suresidir. Ruhunuz sürekli baskı altında kalıyor ve sürekli bazı olaylardan rahatsızlık duyuyorsanız bilin ki bazı mahlukatlar tarafından baskı altındasınız. Bu durumdan korkmayın ve size yukarıda da yazmış olduğum duaları okuduğunuz taktirde bu baskılardan kurtulmuş olursunuz.

Büyü Bozma Özel Bir İşlemdir
Bu gibi durumlarda hemen bir hocaya gidip görünmeniz en doğrusu olacaktır. Fakat her hocanın da kapısı çalınmaması gerekmektedir. Bazı hocalar sizleri kurtarayım derken daha felaket durumlara sebebiyet vererek büyü yaptıran kişinin amacına ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Büyü Bozma işlemi için Güvendiğiniz bir hoca tarafından hazırlanmış bir vekfi hazırlatarak bu durumdan rahatça kurtulabilirsiniz.

Tarih:Büyü Bozmakısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir