İçeriğe geç

Büyü Türleri

Büyülerin ilk nasıl ortaya çıktığı ile ilgili birçok görüş bugün bilim dünyası üzerinde tartışma konu haline gelmiştir. Bazı araştırmacı yazarlar, büyünün ilk olarak Mısır topraklarında firavunlar tarafından kullanılmaya başlandığını söylemektedir. Firavunlar büyünün gücünü gördükten sonra halkı istediği gibi yöneterek beyinlerini ele geçirdiklerini söylemektedir. Bugün piramitlerin sırrını ise, büyüye maruz kalan kişilerin etki ve zor kullanım altında kaldıkları için bu denli devasa yapıların ortaya çıktığı söylenmektedir. Büyü sadece İslam aleminde değil, her din ve kültür coğrafyasında kullanılan bir yöntemdir. Mezopotamya da birçok uygarlığın savaşları kazanmalarında büyülerin etkisi her zaman konuşulmuştur. Günümüzde yine insanlar büyü yaptırma geleneğine devam etmektedirler. Genelde ak büyülerin (sonucu kötü olmayan) son zamanlarda oldukça tercih edildiğini görüyoruz. Medyumların son 10 sene içerisinde en çok Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsünü sıklıkla yaptıklarını dile getirmişlerdir. Bu büyüler ile ilgili kısa da olsa bilgi vermek gerekirse;
Aşk Büyüsü, evli çiftler arasında yaşanılan krizlerin çözümü için yapılan, zaman ile çiftler arasında yok olan sevgi ve aşk duygusunu tekrardan kazandırmak için yapılan bir ak büyüdür. Sadece evli çiftler için değil birçok farklı şekilde de uygulaması vardır. İki arkadaş arasında da aşk büyüsü yapılarak arkadaşlığın aşka dönüşmesi sağlanabilir. Hazırlanışı medyumlar tarafından yapılıp, etkisi oldukça hızlı bir şekilde gösteren bir büyüdür.
Bağlama Büyüsü, aldatılan çiftler, ilişkisine kısa bir ara veren çiftler tarafından uygulanıp, ilişkiden soğuyan kişiyi tekrar sevgi ile doldurup eşi ya da sevgilisi ile tekrardan aşk dolu günler yaşamasını sağlayan bir ak büyüdür. Bağlama büyüsü etkisi oldukça güçlüdür. Yapıldığı andan itibaren etkisini göstererek, sizden uzaklaşmaya çalışan sevdiğinizi tekrardan size köpek gibi bağlanmasını sağlar.

Tarih:aşk büyüleriAşk Büyüsübağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir