İçeriğe geç

Gerçek Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü    Her insan, ömrü boyunca mutlu ve huzurlu bir hayatı olması için çalışmakta, bu amaçlar doğrultusuna insan ilişkileri kurmaktadır. Hayatında tam da bu aşamaya geldim, benden daha mutlusu bu dünyada yok derken, birden egolar patlak vermeye başlar ve insanların yıllardır kurmaya çalıştığı bu düzen egoların kurbanı olabilmektedir.

Her insan doğası gereği elinde bulundurduğu nesnelerin daha iyisini, daha kalitelisini ister. Bu durum aslında bir ego örneğidir. Dolayısıyla bu istekleri evi ile eşi ile sürekli paylaşmakta sürekli onlara dile getirmektedir. Zamanın ilerlemesi ile artık huzurun ve mutluluğun bu ev ortamını terk etmesi ile birlikte büyük tartışmalar ortaya çıkmaktadır. Durum ileri bir boyut kazanarak kişilerin evliliklerine son vermelerine kadar gidebilmektedir.

Evinin mutluluğunu ve huzurunu yeniden görmek isteyen eşlerden birisi, çözüm arayışları içerisinde iken bağlama büyüsünü keşfeder. Bu büyü öyle güçlü etkilere sahip ki, çok sevdiği fakat ayrı durmak zorunda kaldığı eşi ile arasını çok rahat bir şekilde düzeltebilir, yeniden eskisi gibi çifte kumrular diye adlandırabilirdi.

Bağlama büyüsü, eşler arasında dağılan sevgi duygusunu ortadan kaldırarak, birleşmelerini saplayan bir büyüdür.

Medyumlar tarafından yıllardır uygulanmakta olan bu yöntem, birçok kişi üzerinde denenmiş ve başarıya ulaşmıştır. Olumsuz sonuçlar doğurmasının imkansız olduğundan dolayı, herkesin gönül rahatlığı ile yaptırabilmelerinin mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Büyü yapıldığı andan itibaren 72 saat içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Yapılış aşaması medyumdan medyuma değişiklik gösterebileceği gibi net bir cümle şuan da kuramıyoruz. Kısaca bağlama büyüsü bu evrelerden oluşmaktadır. Sizlerinde bu büyü ile ilgili olumlu bir yaklaşımınız var ise, hemen bizimle iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Tarih:bağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir