İçeriğe geç

Geri Döndürme Duası

Geri Döndürme Duası

geri döndürme duasıEtkileri geçmiş dönemlerde yapılan birçok farklı uygulama ile kanıtlanmış olan bazı özel dualar, insanların asla çözülemeyeceğini düşündükleri sorunlarını bile kolayca ve kısa zamanda çözebilmeleri için en büyük yardımcılarıdır. Örneğin geri döndürme duası ile birçok kişinin istediği kişiyi verdikleri kararlardan geri döndürdükleri ve yaşamaları muhtemel sorunlardan kurtardıkları bilinmektedir.

Bu dua isminden dolayı birçok kişinin yanılmasına ve hakkında yanlış fikirler edinmesine neden olmaktadır. Birçok kişi geri döndürme duasının kayıp olan eşyaların veya insanların bulunması için kullanılan bir dua olduğunu düşünmektedir. Ancak bu çok büyük bir yanlıştır. Çünkü geri döndürme duası insanların psikolojik anlamda etki altına alarak henüz karar aşamasında olan ve faaliyete geçirmedikleri kararlarından dönmelerine vesile olan etkili bir duadır.

Her duada olduğu gibi bu duada da zihnen havaya girebilmek için işleme abdest alıp en az iki rekat namaz kılarak başlamak her zaman faydalı bir karar olacaktır. Daha sonra elleri açarak geri döndürme duasına özel sureler yine daha önceden belirtilmiş olan dizilim ve sayıya göre okunduktan sonra arzulanan dilekler gönülden geçirilip duaya son verilir. Birçok kişinin denediği ve çevrelerindeki kişilere de tavsiye ettikleri bu özel dua, birçok kişinin amacına ulaşmasında çok önemli bir rol oynamıştır. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli konu yapılacak işlemlerin eksiksiz ve tam olarak yapılması ayrıca okunacak surelerin doğru şekilde okunmasına özen gösterilmesidir.

Tarih:geri döndürme duası

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir