İçeriğe geç

Göz Bağlama Büyüsü

Kadınlar var oldukları zamandan bu yana hep bir kıskançlık içindedirler. Her ne kadar kıskançlığın kötü sonuçlar doğurduğunu bilseler bile, maalesef bu durumdan vazgeçemezler ve kendilerini bir şekilde bu kötü duyguya hapis ederler. Çoğu zaman eşleri ile arasında ki kavgalarının sebebi kıskançlıktır. Bu bakımdan kendilerini bir şeyler yapmak zorunda hissederler ve büyü yoluna başvururlar. Bu büyünü adı ise; göz bağlama büyüsüdür.

Eşiniz ve sizin bilgilerinizin de içerdiği vefk sayesinde yapılmaktadır. Bu vefkin hazırlanışı astroloji dahilinde olmayan burçlar sayesinde yapılmaktadır. Eşlerinde bilincinde olunan zaman diliminde hadim olunan hizmetlerinin yardımları sayesinde oluşur. Bu vefkin oluşturduğu duaları belirli günlerin ve aynı zamanda bu günlerin oluşturduğu saatlerde okuması gerekmektedir. Belirli bir süre geçtikten sonra eşiniz size bağlı olacaktır ve gözü ne sizden ne de çocuklarında başka bir şey görmeyecektir.

Eğer eşiniz kendini iyi hissetmiyorsa, eskisinden daha garip ise vaya davranışlarında gereksiz bayağılık var ise acilen bir uzmana gözükmesi gerekmektedir. Bu sayede de o uzman oluşan büyünün ne olduğunu anlayacaktır ve eğer gerekiyorsa büyüyü bozma işlemine girişecektir. Elbette bu büyü bozma işlemi büyük bir titizlik dahilinde yapılmalıdır be bilinçli bir şekilde uygulanmalıdır.

Ama eğer eşiniz bir süre sonra kendisini iyi hissederse büyünün bozulmasına gerek yoktur. Başlangıç zamanında ki hareketleri artık düzeldiyse, bu bakımdan büyünün bozulmamasında bir sakınca gözükmemektedir.

Tarih:bağlama büyüleriBağlama Büyüsübağlama duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir