İçeriğe geç

Hollanda Medyumları

Medyumluk çalışmaları hiçbir şekilde aynı şehirde olmayı gerektirmeyen bir çalışmaya sahiptir. rahmani ve Ruhani  alemlerinde gerçekleşen her türlü çalışma, direk olarak enerjiler ile ilgili olduğu için, bu enerjiler dünya çapında mekana bağlı olmadan her şekilde her yerden çalışma yapmaya müsaittir. Hollanda medyum hocaları, çoğu zaman her türlü büyüyü yapabilmelerine rağmen, bazı durumlarda yapıkları çalışmalar eksik kalabilir. Bunun en temel nedeni ise, bu ülkede bulunan büyü malzemelerinin kalitesizliği veya eksikliğidir.

Örnek vermek gerekecek olursak, vefk yazımında bazı durumlarda kullanılan safranlı mürekkepler çoğu zaman Hollanda medyum hocaları tarafından elde edilemeyen bir malzemedir. Elde edilememe sebebi malzemenin pahalı olması veya başka bir şey değil, yalnızca Hollanda’da az bulunmasıdır.  Yapılan işlemlerde özel safranlar özel tütsüler ve özel buhurlar kullanılmaktadırç Bu nedenle, safran kullanılan mürekkep gerektiren bir vefk çalışmasında, Hollanda medyum hocaları yetersiz kalabilir ve yaptıkları vefkler etki gösteremeyebilir. Bu gibi durumlarda insanlar mağdur olabilmekte ve başarısız çalışmalarla vakit harcayabilmektedir.

Ancak, her ne olursa olsun medyumluk çalışmalarında farklı ülkelerde yaşayan medyum hocalardan da yararlanma fırsatınız bulunuyor. Özellikle Hollanda medyum hoca arayışınız sırasında istediğiniz çalışmayı yapan birini bulamamanız durumunda, Türkiye’de bulunan ama tüm dünyaya hizmet veren çok sayıda medyum hoca bulmanız mümkün.

Çoğu zaman çalışmalarda ihtiyaç duyulan muska ve vefk benzeri malzemeler de aynı şekilde, saadece kargo yoluyla bile gönderilebilmektedir. Hollanda medyum hocaları fazlasıyla başarılı olsalar da, herkes gibi bu hocaların da limitleri bulunur.Bu hocaların neredeyse tamamı özel çalışmaları sayesinde istenen tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek kapasitededir. Medyumluk çalışmalarının zaman ve mekan ile bağı olmadığını bildiğimiz için, ister Türkiye’de olsun, ister dünyanın diğer ucunda, her türlü çalışma sanki yan yanaymış gibi gerçekleştirilebilmektedir. Bu limitler çoğu zaman enerji ile alakalı değil, malzemeler ile bağlantılıdır. Bu nedenle, yapılan bazı çalışmaların en doğru şekilde etki edebilmesi için kimi zaman hocanın konumuna da dikkat etmek önemlidir.

 

De psychische werken hebben een onderzoek dat niet vereist dat je op een of andere manier in dezelfde stad bent. Deze energieën zijn beschikbaar om overal ter wereld te werken zonder afhankelijk te zijn van ruimte over de hele wereld, omdat elk werk dat plaatsvindt in de rahmani en spirituele werelden direct gerelateerd is aan de energieën. Hoewel de Nederlandse psychologen vaak allerlei soorten magie doen, kan hun werk soms onvolledig zijn. De belangrijkste reden hiervoor is het gebrek aan kwaliteit of gebrek aan magische materialen in dit land.

Om een ​​voorbeeld te geven, saffraaninkten die in sommige gevallen in vefk-schrift worden gebruikt, zijn vaak materiaal dat niet door Nederlandse psychologen kan worden verkregen. De reden om niet te worden verkregen is dat het materiaal niet duur is of iets anders, maar alleen in Nederland. Speciale saffraan, speciale wierook en speciale wierook worden in het proces gebruikt, daarom zijn de Nederlandse psychologen in een studie die het gebruik van saffraaninkt vereist mogelijk ontoereikend en is hun ervaring mogelijk niet effectief. In dergelijke gevallen kunnen mensen slachtoffer worden en tijd doorbrengen met niet-geslaagde onderzoeken.

In ieder geval heb je de mogelijkheid om te profiteren van paranormale leraren die in verschillende landen wonen. Vooral als je kunt niet een die maakt je wilt werken tijdens je zoektocht Nederland psychische leraar, in Turkije, maar je kunt veel helderzienden leraar die alle de hele wereld mogelijk te vinden.

De amulet- en vefk-achtige materialen, die vaak nodig zijn in de fabriek, kunnen op dezelfde manier worden verzonden, zelfs met vracht. Hoewel de Nederlandse psychotherapeuten meer dan succesvol zijn, zijn er grenzen aan deze leraren, net als iedereen. Bijna al deze leraren kunnen door middel van speciale studies op alle gewenste behoeften reageren. Want wij weten dat de psychische band met hun werk de tijd en ruimte, of in Turkije of aan de andere kant van de wereld, kan worden uitgevoerd, alsmede indien het werk had allerlei aard, alsook uitgevoerd. Deze limieten hebben vaak betrekking op materialen en niet op energie. Om deze reden is het belangrijk om aandacht te besteden aan de positie van de leraar om bepaalde studies op de meest correcte manier te kunnen uitvoeren.

Tarih:Medyum

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir