İçeriğe geç

Hz. Süleyman’ın Tılsımları

İnsanoğlu’ nun gelmiş- geçmiş sürecindeki tek kralı Süleyman’dır. Allah Süleyman’ı kendisinden önce ve kendisinden sonra gelecek hiç bir insanın ”zenginlik” açısından ondan daha üstün olmasına izin vermedi. Kutsal Kitaplar; Kur’an-ı Kerim, İncil ve Kutsal Kitap olarak nitelendirilen Tevrat ve Zebur yazıtlarına göre ezeli ve ebedi tek Kral olarak Süleyman sabitlenmiştir. Hz. Süleyman, Davut yıldızı tılsım ve sembolüyle de bilinmektedir. Zenginlik kavramı ise; ilmi zenginlik manasındadır. Hazineler, şehirler ve maddi zenginlik olarak ta ondan daha zengin hiç kimse olmayacak şekilde Yüce Allah, Süleyman’ın duasını kabul buyurmuştur. Ayetle sabitlenen ve Kur’an-ı Kerim kaynaklı edinilen bilgilere göre bu, Süleyman’ın dilek ve duasıydı. Peygamberlerinin aracılık vazifelerinden ötürü Yaradan, peygamberlerin duası kabul etmektedir. Bilindiği gibi her peygamberin ”şahsi” duası vardır. Kişiye Özel bir Tılsımdır. Padişahlar bunları Havas Hocalarına yazdırır ve sarayda Gizli bölmelerde tutardı. Koruma Başarı iş Mutluluk ile ilgili tüm bilgiler bu mühre yazılabilir ve sizin çevrenize çekilebilir.

Kral Süleyman’ın da istediği dua şu şekildedir;

” Allah’ım Dünya’ya benden önce ve benden sonra gelecek herkesten daha çok zenginlik ver” manasındadır. Hz. Süleyman’ın zenginliğini, Kur’an ayetlerinden anlamaktayız. İlim zenginliği açısından, birçok canlı çeşidine hükmedebilen ve çeşitli özellikleri ile bilinen Hz. Süleyman Dünya’nın tek kralıdır ve Süleyman peygamber tılsım ve Rab destekli yeteneklerle donatılmıştır. Farklı ülkeler ve farklı dillerde anlatılan kitaplar ve rivayetlere göre tılsımlar değil, bu Dünya’ya ait ilimlerdi Süleyman’ın tılsımları.

Süleyman Peygamber Tılsımlarını Yapabilmek İçin Gerekli Olan Nedir?

Kur’an-ı Kerim’de bahsedilen ve alimlerce kabul edilen ”ledün” ilmi doğuştan verilen bir yetenektir. Kıssalara göre, Yasin ve Hz. Musa örneğiyle anlatılan ”Ledün” ilmi, temel anlamda; ”şeylerin esası bilme” ”şeylerin ardındaki gerçeği bilme” manasında kullanılmaktadır. Gayb sadece Allah’a mahsusken, Yüce Allah, dilediği kuluna ilim vermektedir. Gayb esaslı ve olayların ardındaki gerçeği bilme yeteneği doğuştan gelen, peygamberlere verilen ve insanoğullarına da verilebilen ”mizaç” ”karakter” ”yaradılış” olgularında işlenen genetik kodlardan biridir. Ancak ledün ilmine sahip olan yani yaradılışı bu ilimle oluşturulan kişilere diğer ilimler verilebilmektedir.

kişilerin Aşk Hayatı içinde etkili olan bir tılsımdır. Aşk Büyüsü Yapmak yerine bu mührü bulundurmanız Bağlama Büyüsü yaptırmak yerine bu tılsıma sahip olmanız yeterlidir.  Kişilere İnanılmaz sırlar katan aslında her evde olması gereken bir mührü şerifftir. İnsanlar bu tılsımı görünce İsrrail Bayrağı der geçer ama sırlarını kimse bilmez. Detaylıdır Müslümanlara özeldir. Kişiye özeldir.  Medyum tarafından özel saatinde ve tütsüleri ile hazırlanır. Medyumlar Bu konuda yetenekli olmazsa ciddi sorunlar teşkil eder. Hatta Çoğu tılsımların hazırlanışında Ruhani varlıklar devreye girer

Yalnız iyilik için, yalnız Dünya’nın daimiliği için yalnız barış için Süleyman mührü kullanılabilir. Süleyman’ın mührü sadece yetkili kişilere, yani Allah’ın izin verdiği, çeşitli ilim ve doğaüstü yeteneklerle yaratılan ve iyiliği gözeten ilim sahiplerine takdim edilmektedir. Peygamberlerin yaptığı; İnsanı ve Dünya’yı korumaktı. Bu amacı gözeten akıl sahipleri, Süleyman ilimlerini kullanabilir.

”Dünya içerisinde” yeri ve göğü simgeleyen ve günümüzde sembolleşmiş olan Davut yıldızı, tüm dini otoriteler tarafından bilinmektedir. Üzerine yazılan semboller ve iki üçgenden oluşturulan 6 köşeli yıldızı simgelemektedir. Üzerinde ise Arapça yazılar bulunmaktadır. Yüzüğün 6 köşesinde İbrahim, Yakup, Davud, Musa, Harun ve İshak isimleri yazdığına inanılmaktadır. Çeşitli istekler için, doğa ütü güç sağlayacağı düşünülerek ve tılsımlı olduğuna inanılan bir semboldür. Sembolün ana hatları daire içine alınmış ve Dünya canlılarına hükmedebilen Süleyman’ın tılsımlarının Dünya katmanları dahilinde olduğu belirtilmektedir. Bu bağlamda yabancı kültürlerin empoze ettiği 6 gezegen rivayeti, gerçekliği yansıtmamaktadır.

Allah’ın Kur’an’da bahsettiği Süleyman kıssalarında da, Dünya içerisinde geçerli olan yetenekler ve canlı türlerine dairdir. Cinlere hükmeden ve onları hizmetinde çalıştıran Hz. Süleyman mührü, cinleri def etmek, büyü bozmak ve muska yazmak gibi durumlarda uygulanmaktadır.

Mühr-ü Süleyman Nasıl Kullanılır?

Genellikle Arapça bilen ve Kur’an okuyan çeşitli kişilerin ”muska” olarak yazdığı Davud’un kalkanı, Mühr-ü Süleyman olarak da bilinmektedir. Farklı din hocalarının önerdiği bazı dualar ve dini ritüeller bulunmaktadır. Bunları uygulayarak, Davud yıldızını oluşturabilir, koruma amaçlı kullanabilirsiniz. Ya da saf bilinçle Kur’an-ı Kerim’den ilim edinebilir, Süleyman’ın tılsımlarını ve öğretilerini ayetlerden öğrenebilirsiniz. Kur’an yaşayan canlı bir Kitap’tır. Dileyene ilim öğretir, dileyene de Allah ilim ve zenginlik verir. Hz. Süleyman tılsımı kişiye Özel bir tılsımdır.

Incoming search terms:

  • süleyman hoca yıldızname
Tarih:Genel

2 Yorum

  1. Berkan Musaoğlu Berkan Musaoğlu

    Erkek arkadaşım başka bir şehire çalışmaya gitti ,evine geri dönmesi için bana yardım edin geri getiremiyorum ve benden uzaklaştı beni burda bırakıp gitti .2 senelik beraberliğimiz var ve birbirimizi çok seviyoruz ,babası biranda evlenmemize karşı geldi ,erkek arkadaşımın evine geri dönmesi gerek ve bana

  2. Bir medyum bana aşık oldu ve bana buyu yaptırıyor ve kocamla ayırmak için yani ayırma buyusu nasıl bozabilirim küçüklumden beri cin falan görüyorum fakat bundan korkmuyorum sadece bu medyumdan nasıl kurtulabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir