İçeriğe geç

İstanbul Medyum

Medyumluk uzun zamandan beridir en eski çağlardan beri varlığını sürdürmüş olan mistik yönelimli kişilerin icra ettiği bir meslektir. Medyumlar ruhlar arası iletişim sağlayabilen ve bu sayede danışanına yardım eden kişilerdir. Bu kişilerin verdikleri hizmetlerden en önemlisi ise büyü yapımı ve büyü bozumudur. Aşk büyüsü, papaz büyüsü, gideni geri döndürme büyüsü gibi pek çok büyü çeşidini uygulayan medyumlar zamanla kendini geliştirmeyi sağlayan ancak doğuştan bu yeteneklere sahip olan kişilerdir. Büyü yapımı ise kendi içerisinde kuralları olan, inanca ve yapan, yaptırılan, yaptıran kişiye göre şekillenen bir durumdur. Bu sebeple alanında uzman olmayan kişilerce asla uygulanmaması gereken aksi halde sakıncalı durumların ortaya çıkabileceği bir olaydır.

Medyumlar Geleceği Bilir Mi?

Medyumluk geçmişin ya da geleceğin bilinmesi demek değil ruhun tartılması üzerine var olan bir oluşumdur. Bir medyum gelecek hakkında bazı bilgilere erişebilir ama etik olarak karşı tarafa bunu aksettirmez. Ruhun iyileşmesini sağlar ve geleceğin yollarında ilerlerken yardım ettiği kişinin daha emin adımlarla ilerlemesini sağlar. Seçimleri arasında tam olarak nelerden vazgeçmesi gerektiğini neleri seçmesi, gerektiği konusunda fikir sahibi yapar. Bu sebeple bir medyumdan kehanet değil yol göstericilik umulmalıdır. Özellikle yaptırmak istediğiniz işlemle ilgili heves değil inançlı olmalı ve de siz anlatmasanız da ayrıntılardan haberi olan kişileri kandırmaya çalışmamalısınız.

Medyumlara Nasıl Ulaşırsınız?

Medyumluk ruhen gerçekleşen bir meslek olsa da fiziki anlamda da iletişim gerektirir. Eğer İstanbul medyumları arasında bir seçim yapmak istiyorsanız şayet bizler size bu konuda oldukça yardımcı olacak ve de dertlerinize derman olmayı sağlayacaktır. Pek çok açıdan diğerlerinden ayrılan medyumumuz sizlere gerçek ve güvenilir hizmet sunmak için adreslerinde sizleri kabul etmektedir.

Tarih:kısmet büyüsüMedyum

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir