İçeriğe geç

İstanbul’un En İyi Medyumu

Paranormal güçleri kullanması bilinen ve maksimum duygusal algıya sahip olarak dünya dışı alemlerle iletişime geçebilen kişilere Medyum denilmektedir. Aslında her insanoğlu doğuştan Medyumluk yeteneği ile dünyaya gelir fakat ilerleyen süreçlerde çoğu kişi bu yeteneklerini kaybeder, kaybetmese bile bu yetenekleri hakkında bilgi sahibi değildir ve yeteneklerini kullanamaz. İşte Medyumlar bu yeteneklerinin farkında olan ve yeteneklerini kullanmayı başarabilen kişilerdir. Elektriksel, manyetik ve diğer bütün enerjiler üzerinde hakimiyet kurabilen Medyumlar, istedikleri bilgiye trans yöntemi sayesinde rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Bu yetenek sayesinde sözel olmayan iletişimkurulur ve istenilen bilgi anında öğrenilebilir.

Sezgisel yetenekleri çok güçlü olan Medyumlar, gelecekten haber alabilirler. Bunun yanında yine odaklanarak diğer dünya iletişim kurarlar ve telepati yöntemi ile geçmişten de bilgi alabilirler. Bu iletişim yöntemleri kesinlikle ayık halde yaşanmaz ve Medyum trans hale geçmiş olmalıdır.

İnsanlar pek çok zamanda Medyumlara danışmak için ihtiyaç duyarlar. Medyumlara ulaşmanın en bilindik yolu çevremizdeki insanlardan duyduklarımızdır. Diğer yolu ise elimizin altında olan internettir. İstanbul’da yaşayan bir kişi arama motoruna Medyum İstanbul yazdığı takdirde bu alanda yetenekleri olan kişilerin iletişim bilgilerine rahatlıkla ulaşabilir. Örneğin, www.yasinhoca.net sitesi aracılığıyla Medyum Yasin Hoca insanlarla iletişime geçmekte ve onların sorunlarına çözüm aramaktadır. Siz de yaşadığınız problemleri çözmek amacıyla ya da bazı bilgileri öğrenmek amacıyla siteyi ziyaret edip, sorularınızı sorabilir, Yasin Hocaya ulaşabilirsiniz.

Tarih:Aşk Büyüsübağlama büyülerikısmet büyüsüpapaz büyüleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir