İçeriğe geç

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

kaşık büyüsüKara büyülerin insanların hayatlarını ne derecede etkileri olduğunu kısa bir araştırmadan sonra herkes görebilir. Bu nedenle bu kadar tehlikeli büyülerin en deneyimli medyumlara yaptırılması ve her zaman için en doğru seçimler yapılmadan karar verilmemesi önerilir. Kaşık büyüsü de bu büyüler arasında en özellerinden biri olarak göze çarpmakta ve birçok kişinin de uygulama şeklini öğrendikten sonra vazgeçmesine neden olmaktadır.

Bu büyüde en dikkat çekici nokta gece yarısız bir mezar açıp o mezardan bir kefen parçası almanın gerekmesidir. Bunun birçok kişi yapamamakta ve kısa zamanda bu büyüden vazgeçmektedirler. Adeta bir korku filmini andıran bu durum kaşık büyüsünün her zaman için büyü dünyasının en özel büyülerinden biri olmasına neden olmuştur. İki adet kaşık ve bir kefen parçası ile yapılan bu büyüde amaç sevilmeyen bir kişiye sıkıntılar yaşatmaktır. Birçok kara büyüde olduğu gibi kötü amaçların güdüldüğü kaşık büyüsünde de her zaman için insanlar tahmin edilenden çok daha büyük sorunlarla boğuşmak zorunda kalmakta ve bu nedenle hayatları çekilmez bir hale gelmektedir.

Bunun için yapılması gereken şey medyumların da yönlendirmesine bağlı olarak gerece yarısı, yakın zamanda vefat etmiş olan bir kişinin mezarını açmak ve o mezardan alınan kefen parçası ile kaşıkları bağlamaktır. Amaca göre yüz yüze veya ters şekilde bağlanacak olan kaşıkların kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması ile tamamlanan kaşık büyüsü, büyük ihtimalle kısa zamanda etkisini gösterecek ve daha sonra insanların çok zor zamanlar geçirmelerine neden olacaktır.

Bazen tıpta bile çaresi bulunamayan hastalıklar bazende hayatın her alanında yaşanan şanssızlıklar olarak görülen bu sonuçlar bazende büyünün kontrolden çıkıp insanların ölümleri ile bile sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Bu büyüye maruz kalan kişilerin yapmaları gereken şey ya kaşık büyüsünün etkisi altında olduklarını anladıkları anda zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yaptırmaları yada büyüyü yapan kişinin kendi inisiyatifi ile bu durumdan vazgeçip büyü bozma işlemini yaptırması gerekmektedir. Her ne olursa olsun bu kadar sıra dışı özelliklere sahip olan kaşık büyüsünün çok iyi düşünmeden uygulanmaması herkes için çok doğru bir hareket olacaktır.

Tarih:kaşık büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir