İçeriğe geç

Kısmet Açma Duası

Kısmet Açma Duası

kısmet açma duasıBirçok kişi hayalini kurduğu hayırlı kısmeti bulamamaktan ve arzuladığı hayat arkadaşını bulamamaktan yakınmaktadır. Bu gibi sorunları olan kişilerin sıklıkla denediği ve gerçekten de birçok kez olumlu sonuç alınmasına vesile olan kısmet açma duası, özellikle tüm adımları ile tam olarak uygulandığında herkesin hayalinin gerçek olmasına yardımcı olabilen çok özel manevi bir uygulamadır. Bu duada konunun uzmanları Allah’ın en özel esmalarından olan Ya Baki, Ya Cemil, Ya Vedud ve Ya Habib isimlerinin mutlaka kullanılmasını önermektedirler.

Zaten bu esmaların anlamları incelendiğinde gerçekten de kısmet açma duasında kullanılmalarının uygun olduğu görülecektir. Daha sonra fatiha, ihlas, nas ve felak sureleri olması gereken düzen ve adette okunduktan sonra belirttiğimiz esmaların her biri 99 defa okunmalıdır. En son olarakta kısmet açma duasında kullanılan esmalara has özel dualar da okunduktan sonra duaya son verilir. Bu işlem çeşitli zamanlarda istenen sonuç alınıncaya kadar tekrar edilebilir. Ayrıca bu duada kullanılması önerilen bu dört esmanın dışında diğer esmalarda kullanılabilmektedir.

Fakat bu konuda uzmnalaşmış ve otorite haline gelmiş kişilerin verdikleri bilgiler ışığında kısmet açma duasında kullanılması en uygun olan esmaların bu dört esma olduğunu söyleyebiliriz. Eğer okunan sureler ve esmalar gerektiği gibi okunmuş ve duanın tüm gerekleri eksiksiz bir şekilde yerine getirilmişse kısmet açma duasının olumlu sonuç vermemek gibi bir ihtimali yok denilebilir.

Tarih:kısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir