İçeriğe geç

Medyum Profesyonel Hoca

Medyum Yasin Sihir bozma, eşler ve sevgililer arasındaki problemler, kandırma ve gideni geri getirme, nasip açma ve papaz sihri bozma çalışmalarında sahip olduğu şahsi özellikler ve ilmî bilgilerle manevi istikametten çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok usulü bulan ve son derece zaferle uygulayan, bu mevzudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve emin yaklaşımıyla tüm kıymetleri temsil eden günümüzdeki en iyi medyumdur.

KİMLER HOCA OLABİLİR

Medyum doğuştan gelen maharetlerini aldığı eğitimlerle geliştirmiş,aldığı eğitimlerle ilim sahibi olmuş şahsa medyum denir.Sonradan medyum olmak muhtemel değildir.Eğitim alınarak medyum olunmaz.Medyum aldığı eğitimlerle ilim sahibi olur ve medyum olarak insanlara hizmet verir.Eğitim almayan medyum maharetlerini kullanamaz zamanla hünerleri körerir. Eğitim alımış bir medyum la almamış bir medyum arasındaki fark medyum doğuştan gelen kabiliyetlerinden biri olarak ruhani varlıklarla iletişim kurabilme meziyeti vardır.

medyumlar
medyum

BÜYÜ KONUSUNDA HOCA

sihir yapılan operasyonların ve uygulamaların sonucunda şahısların istemlerinin ve zekâlarının hakimiyet altına alınarak yapılan çalışmanın ve uygulamanın emeline göre yönlendirilmesi hakimiyet altına alınması ve hakimiyet altında yakalanmasıdır. Bir çok emele ve isteğe göre uygulanabilen sihir çeşitleri vardır.

AŞK BÜYÜSÜNÜ KİMLER İSTER

Aşk sihri iki bireyi bir birine bağlamak emeliyle yapılan bireylerin sevgi ve muhabbetlerini artırarak bağlanmasını sağlayan sihir çeşididir. Aşk sihrinin dünyanın tüm ülkelerinde muhtelif biçimlerde uygulandığı öğrenilmektedir. Ülkemizde en çok seçim edilen aşk sihirleri ise canbar aşk sihri harmura aşk celbi celb-i muhabbet ve aşk vefkleridir. Bu çalışmaların tamamı ak sihir kategorisinde yer alan çalışmalardır. Bu çalışmaları seçim eden aşk Büyüsü konusunda düşünmesi gerekir. Çünkü Yasin hoca yaptığı Aşk Büyülerinde Ciddi anlamda uzmandır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ KONUSU

Bağlama sihri çalışmanın genel ismidir.Bağlama sihri adından anlaşılacağı gibi bağlamak kastıyla yapılan çalışmalara verilen genel addır.Birbirine bağlama sihrisevgilileri eşleri nişanlıları dil bağlama sihri,erkeklik bağlama sihri,nasip bağlama gibi bir çok çalışmanın genel ismidir. Bağlama Büyüsü Uzman Bir Medyum Tarafında yapılmalıdır. Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü konularında Ciddi ilim sahibi olan medyum Yasin Sizlerin her zaman yanınızda.

Tarih:Aşk BüyüsüBağlama BüyüsüMedyum

Tek Yorum

  1. hiç inanmadığım bir olaydı Allah düşürmesin muhtaç bırakmasın derler ya öyle birşey işte. Önce Sürekli İşlerimde sorun yaşıyordum. sonra aile ilişkilerim kötüleşti uyku düzenim mahvoldu. Piyasaya göre Ciddi anlamda para kazanıyorum mesela ama param bir ay asla yetmiyor ki kira da oturmuyorum Düşünün. Görüştüğüm erkekler ile evlenme konusunda asla sonuca varamıyordum. Sonra bir arkadaşım dedi Yasin Hocam var bana fayfası oldu sende bir baktır kendine dedi. Şaka gibi ama küçükken yaşadığım uğrak sonucundan bunların olduğunu anlartı Telefonda Görüştüm önce. Açıkçası çok inandırıcı gelmemişti. Uğrak neydi? ne değildi araştırdım. bana neler yapılacağını anlatmıştı. iki gün sonra yeniden aradım. uğrak konusunda yardımcı oldu korumalarımı yaptı. hatta evime bir tane de hz. Süleyman Mührü yaptı hocam. Allaha şükür şimdi iyiyim. Asla haram işler yapmıyor işini ilmini bilen bir kişi. İnternet siteleri ve yorum siteleri var kaç tane saçma salak yorumlar var . yasin hocam bence büyük şans bana sorunuz olursa mailimden ulaşabilirsiniz her zaman yardımcı olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir