İçeriğe geç

Medyumlar

Yaşadığımız hayat sadece gözlerimizle gördüğümüz maddesel boyuttan ibaret değildir. Kuranı Kerimde de bildirildiği üzere melekler ve cinler alemi olarak adlandırılan boyutlar mevcuttur. Aynı zamanda insan ruh denilen öze sahiptir. Ruhun yapısı maddesel bir boyutta değil tamamen enerjik bir alanlardır. Dünya hayatında ruh insan bedenine hapis olmuştur.

Bu nedenledir ki; insanın yaşamında ruhsal boyut büyük önem taşımaktadır. Büyü kavramı işte bu ruhsal boyut üzerindeki enerjilerin yönlendirilmesi olarak tanımlanmaktadır. Metafizik alem ve büyü alanında uzman olan kişilere ise medyum adı verilmektedir. Psişik yetenekleri diğer insanlara göre daha üst seviyede olan medyumlar; ruhsal enerjilerin durumlarının değiştirilmesi için metafizik boyutta çalışmalar gerçekleştirirler.

Kalplerin Birbirine Bağlanması İçin Yapılan Büyüler

Çok defa duyduğumuz platonik aşk kavramı; bir bireyin diğer bireye aşık iken aşkına aynı karşılığı bulamama halidir. Bu durumun metafizik boyutunda iki insanın enerjileri birbirlerine uyum sağlamadığı için aşk duygusu karşı tarafta yeşermemektedir. Seven kişi sevgisine karşılık bulabilmek için bağlama büyüsü yaptırır. İki insanın birbirlerini sevmeleri ve sevgilerinde birbirlerine karşılık vermeleri için yapılan bağlama büyüleri metafizik alemde söz konusu iki insanın enerjilerinin birbirlerine çevrilmesi durumudur.

​​​​​​Bağlama Büyüsünün Özellikleri ve Etkileri

* Metafizik alanında deneyimli bağlama büyüsü yapan medyumlar tarafından gerçekleştirilen metafizik çalışmalar kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir.
* Bağlama büyüsü sayesinde sevgisine karşılık bulamayan kişinin sevdiğinden yanıt alması sağlandığı gibi hiç birbirlerini tanımayan kişiler arasında aşk doğması da sağlanabilir.
* Büyü çalışmasından önce medyumun, büyü yaptıracak kişinin bu kararında emin olduğunu hissetmesi gerekir. Bu nedenle medyumla yapılan görüşmede büyü yaptıracak kişinin kararlı bir biçimde ben bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum demesi gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Metafizik çalışmalar esnasında bağlama büyüsü yapan medyumlar için en önemli konu temiz niyettir. Bir evliliği yıkmak için büyü yapmaya çalışıldığını anlayan medyum metafizik anlamda herhangi bir çalışma yapmayacaktır. Büyünün kötü niyetli olarak hazırlanması; insanların enerji düzeylerini oldukça negatif bir biçimde etkiler.

Büyü çalışmalarında mutlaka güvenilir medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Kendi iradenizle bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum dedikten sonra medyumun direktiflerini eksiksiz olarak yapmanız gerekmektedir.

Medyumluk Hizmeti Nasıl Alınır?

-TARİHTE MEDYUMLUK

Medyumluk tarihteki en eski mitolojik işlerden biridir. Çok eski zamanlardan beri insanlar çeşitli inanışlara sahip olmuşlardır. Özellikle bazı insanların diğer insanlara nazaran ermiş oldukları inanışı Türk toplumunda da yaygındır.

-MEDYUMLARIN HANGİ GÜÇLERİ VARDIR?

Medyumlar toplum içinde çok fazla saygı duyulan ve bir kesim tarafından da tırsılan kişilerdir. Medyumların birçok kendilerine has özellikleri vardır. En çok bilinen özellikleri gelecek hakkında görülerde bulunmaları ve büyü yapabilmeleridir. Büyü yapmak medyumlar için oldukça zahmetli bir süreçtir. Bu nedenle medyum büyünün tamamlanması için sizden birkaç günlük süre isteyebilir. Bu gayet normaldir. Büyü deyince insanların aklına çeşitli senaryolar gelse de kısaca her şey hakkında büyü yaptırmak mümkündür. Eşinizin size daha bağlı kalması için veya eşinizin sizi aldatmasını engellemek için çeşitli büyüler yaptırabilirsiniz.

– NE TÜR BÜYÜLER YAPILABİLİR?

Büyü yaptırmak isteyenler genelde kadınlar olmakla birlikte günümüzde erkekler tarafından da çokça büyü yaptırılmaya başlanmıştır. Özellikle bağlama büyüsü hemen hemen büyü yaptıran tüm erkekler tarafından en çok tercih edilen büyüdür. Bağlama büyüleri mantık olarak oldukça basittir. Amaç hoşlanılan kişinin sizden başkasını gözünün görmemesi ve size olan bağlılığının arttırılmasıdır. Bu nedenle bu büyü aşık çiftler arasında çokça tercih edilir. Bağlama büyüsü yapan medyumlar genelde ülkemizde sayılı sayıdadır. Yanlış ve medyumlukla alakası olmayan kişilerden bu büyüyü yapmasını isterseniz hiçbir sonuç alamazsınız ve hüsrana uğramış olursunuz. Bu nedenle bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken şey herkes tarafından tanınan ve daha önce çok fazla sonuç alan medyumları tercih etmek olmalıdır.

Bağlama büyüsü yapan medyumlar internette de çeşitli sitelerde ilan vermekteler. Bu kişilere e mail adresi üzerinden ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda sitelerini ziyaret ederek de ne tür büyüler yapabildiklerini inceleyebilirsiniz. Son yıllarda özellikle karı koca arasındaki ilişkilerin bozulması ile birlikte aldatma oranlarında çok ciddi yükselişler yaşanmaktadır. Bunun farkında olan eşler de eşlerinin kendilerinden başkasına bakmalarına mani olabilmek için bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek çeşitli medyumların kapısına uğramaktalar. Medyumlar herkese bağlama büyüsü yapmaz. Bunun da birtakım kriterleri bulunmaktadır.

Tarih:Aşk BüyüsüBağlama BüyüsüEvlilik BüyüsüGeri Getirme BüyüsüMedyumPapaz Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir