İçeriğe geç

Mum Büyüsü Duası

AŞIKLARIN DUALARI VE BÜYÜSÜ

Mum Büyüsü Duası Sevdikleri ile aralarını düzeltmek veya kendilerine yüz vermeyen kişileri kendilerine aşık etmek isteyen kişilerin sıklıkla denediği mum büyüsü duası, oldukça teferruatlı ve karmaşık bir dua uygulamasıdır. Bir mumun üzerine etki altına alınmak istenen kişilerin isimleri yazıldıktan sonra bu mum ara sıra yakılır ve üzerine bazı özel dualar okunur. Mum Büyüsü Aşk Büyüsü Sınıfından bir büyü olmakla beraber Bağlama Büyüsü Gibi Geri döndürme Büyüsü gibi etkili bir Büyü çeşididir.

Bugüne kadar mum büyüsü yaptırmış kişiler, bu kadar basit eşyaların nasıl olur da bu kadar büyük etkiler gösterdiklerine şaşırırlar. Aslında bu etkiyi gösteren tabi ki mumlar değil medyumların yaptıkları çok özel uygulamalardır. Okunan yüksek etkili dualar veya bunlara ilave olarak yapılan özel işlemler, mum büyüsünün çok özel etkiler göstermesinde büyük rol oynamaktadır. Tarih boyunca birçok defa uygulandığı bilinen ve her seferinde insanlara çok büyük sıkıntılar yaşatan bu büyü yanan bir mumum her zaman yanabileceği ve kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması ile yapılır.

Bu mum yandığı sürece büyünün etkisi altındaki kişinin sürekli sıkıntı çekeceği ve yanmaya devam ettiği sürece kişilerin çektikleri sıkıntıların şiddetlerinin artacağına inanılır. Hemen hemen her kara büyüde olduğu gibi mum büyüsünde de amaç insanların sıkıntılar yaşatmak ve yaşadıkları mutluluğu ortadan kaldırmaktır. Daha çok kör bir kuyunun dibine veya orman gibi insanların çok fazla uğramadıkları ıssız yerlere saklanan mumların sürekli yanabilecek şekilde saklanmasına özen gösterilmelidir. Zaten medyumlar da insanları bu konuda mutlaka uyaracak ve bu kurala uymamaları halinde büyünün etkisini göstermeyeceğini belirteceklerdir.
Etkisini göstermeye başladığı andan itibaren insanların hayatlarını inanılmaz derece de değiştiren ve bazen akıl ermeyecek sorunlarla uğraşmalarına neden olan bu büyü günümüzde her ne kadar çok fazla yapılmasa da yinede bazı bölgelerde tercih edildiği bilinmektedir. Eski dönemlerde özellikle çok daha başarılı şekilde uygulandığı birçok kaynakta açıkça belirtilen mum büyüsünde medyumların dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan biride insanları bu büyü hakkında uyarmaları ve daha sonraki dönemlerde ne gibi sonuçlara neden olabileceğini açıkça belirtmeleri gerekmektedir.

Çünkü mum büyüsü gibi büyüleri yaptıran kişiler genellikle sadece kötülük yapmayı ve sevmedikleri kişileri sıkıntıya sokmayı amaçlamaktadırlar. Bu nedenle yapılacak hatalı uygulamalar bu büyü ile muhattap olan herkesi risk altına atacak ve bu işten herkes zararlı çıkacaktır. Bunun örnekleri geçmiş zamanlarda birçok kez yaşanmış ve bu durumlar birçok kaynakta da belirtilmiştir. Mum büyüsünün özellikle kara büyüler arasında özel bir yere sahip olması ve medyumların da amacı kötü olan insanlara bu büyüyü önermeleri bu büyünün günümüzde halen popüler olmasına neden olmaktadır.

ATEŞ GİBİ YANSIN

Okunacak dualara bazı bölümlerde ara verilir ve bu aralarda yine ilgili kişilerin isimleri zikredilir. Ayrıca mum büyüsü duasında sadece bu duaya has sureler değil yine çeşitli kaynaklarda belirtilen ve bu duada mutlaka yer verilmesi tavsiye edilen bazı esmalar da okunmalıdır. İnsanlara hiçbir fiziki veya manevi zarar vermeden sadece düşüncelerini değiştirmelerini ve kendilerini etki altına almak isteyen kişilere karşı ilgi duymalarını sağlayan bu özel duadan geçmişten günümüze kadar birçok kişi olumlu sonuç almıştır. Medyum Yasin Hoca Sizlerin aramasını bekliyor.

MUM GİBİ YANACAK BİR DUA

Mum Büyüsü
Mum Büyüsü duası

Özellikle internet sitelerinde bu konuda yapılan birçok yorum ve mum büyüsü duasını yapan kişilerin verdikleri bilgiler günümüzde de bu duayı denemek isteyen kişiler için çok önemli bir avantajdır. Okunacak duaların çok iyi bir şekilde öğrenilmesi ve analiz edilmesi hatta daha da önemlisi duaların arasında isim okuma sırasında nerede durup nerede devam edileceğinin tam anlamı ile bilinmesi duadan olumlu sonuç alınma ihtimalini arttıracak unsurlardır.

MEDYUM HIZIR HOCA

Bu nedenle Uzman bir medyum tarafından yapılması gereken mum büyüsü duasını yapacak olan kişilerin tüm işlemleri tam anlamı ile öğrenip hata yapmadan her adımı bir bir yapmaları gerekmektedir.

Incoming search terms:

  • mumla enetkili ask duayla
Tarih:Aşk BüyüsüBağlama BüyüsüGenel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir