İçeriğe geç

At Nalı Celbi

At Nalı Celbi

İnsanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve aşık etmek için yaptırdıkları manevi uygulamalarda birçok farklı nesne kullanmaları ve her uygulamada farklı bir yöntem takip etmeleri bu konunun insanlara her zaman ilginç gelmesine neden olmuştur. Özellikle sıradan bir at nalının herhangi bir ateş üzerinde ısıtılması ile yapılan ve amacı sevdiklerini terk eden kişilerin kısa zaman içinde geri dönmlerini sağlamak olan at nalı celbi uygulaması bunlardan biridir. Yapılacak olan işlemin ve kullanılan nesnenin birçok kişinin hayatında olmaması ancak bunun gibi özel bir uygulamada kullanılıyor olması da işin tuhaf yanıdır.

Sevdikleri kişiler tarafından terk edilen ve bunun sonucunda üzüntü yaşayan insanların bu durumu tersine çevirmek için girdikleri arayış her zaman kendilerini farklı alanlara yönlendirmektedir. Birçok kişinin özellikle medyumlardan talep ettikleri bağlama uygulamaları ise birçok kişinin sevdiği insanları geri kazanmalarına ve mutlu bir birliktelik yaşamalarına olanak tanımıştır. At nalı celbi uygulaması da medyumların bu konuda gelen taleplerde en çok kullandıkları yöntemlerden biridir. Özellikle kişilerin bu uygulamayı kendilerinin yapmaları ve yaparken de niyetlerini söylemeleri çok önemlidir.

Örneğin at nalını ateş üzerinde ısıtan ve yakan kişilerin aynı anda “falanca kişinin oğlu falanca kişi bana bağlansın ve bana aşlık olsun” şeklinde niyetini içinden söylemesi gerekmektedir. Bu sayede kısa zaman içinde etkisini gösterecek olan at nalı celbi, aynı zamanda en çok denenen bağlama uygulamalarından biridir. Medyumlar çok büyük oranda başarı sağlayan bu uygulamayı yaparken genellikle insanlara birçok tavsiyede bulunmakta ve bu kurallara uymaları konusunda katı katıya tembihlemektedirler.

At nalının günün belirli saatlerinde ve belirli bir süre ile ısıtılması ayrıca niyetin sürekli olarak söylenmesi at nalı celbinin değişmez kurallarıdır. Fakat bunun gibi kişisel etkileme uygulamalarında souçların ne kadar süre içinde ortaya çıkacağını kestirmek oldukça güçtür ve hiç kimse bu konu hakkında net bir cevap veremez. Bu nedenle daha işin başında bu işlemin ardından bazen uzun süre beklemenin gerekebileceğini bilmek gerekir. At nalı celbi gibi özel uygulamalar hayırlı bir amaca hizmet ettiği için de insanların herhangi bir çekinme yaşamadan denedikleri ender uygulamalardan biridir.

Tarih:celbkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir