İçeriğe geç

Nasıl Medyum Olunur?

Aslına bakarsa hayatımızda istediğimiz şeyler elde etmek sandığımız kadar sıkıntılı bir durum değil. Bunu sebebi olarak ise; medyumcular örnek verilebilir. Onlar sayesinde birçok şeyi kabul görebiliyor veya elde edebiliyoruz. Ama yine de güven sıkıntısı çekiyor olabiliriz o kişilere karşı, mesela bir medyum nasıl olması hangi şartlar altında onlara güvenebiliriz, bunlarda değineceğiz.

Medyumlar ruhlar alemi ile iletişime geçen kimseler olarak bilinmektedir. Hal böyle olunca tehlikeli bir işin içine girdiğimizi ama o tehlikeli işe girerken yine de güvenilir birisi olması gerektiğini unutmuyoruz. Bu bakımdan medyumcular da bulunması gereken kimi özelliklere değineceğiz.

Medyumun Özellikler Nasıl Olmalıdır?

  • İslamı ve gerekirse de bu çerçeve altında dini inançları çok iyi derecede bilmesi gerekmektedir.
  • İslamı yaşamalı elbette ama bundan da ziyade, İslamı bir yaşam standardı haline getirmelidir.
  • Osmanlıca ve aynı zamanda Arapçaya oldukça hakim olmalıdır.
  • Elbette iyi bir medyumun özelliği kesinlikle, insan psikolojisi üzerine çalışmaktır ve aynı zamanda insan psikolojisini iyi bilmektir.
  • Tüm duyguları tamamı ile duru ve saf olmalıdır.

Her ne kadar bunun gibi özellikleri olsa bile, medyumcular bu kadar basit insanlar değillerdir. Bunlar sadece olmazsa olmazların arasına girmektedir. Bunların dışında kendilerini geliştirmelidirler ve her soruna bir çözüm yolu aramalıdırlar. Elbette çözüm yolları kimi zaman kolay olurken kimi zaman da zor olabilmektedir. Bunların da üstesinden gelmeleri gerekmektedir.

Tarih:aşk büyüleriAşk Büyüsüaşk duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir