İçeriğe geç

Papaz Büyüsü

Büyüler arasındaki en kadim geçmişe sahip olarak bilinmektedir papaz büyüsü. İsteyen bireyin bazı vücut sıvıları kullanılarak, mesela kadınların aybaşı kanı ya da erkeklerin menisi gibi, sıvılar kullanılarak yapılmaktadır.

Papaz büyüsü, yapılan büyüler arasında en karanlık büyülerden bir tanesidir. Hayatınızda veya kendinizde tuhaf ve ani değişimler hissediyorsanız muhtemelen papaz büyüsüne maruz kalmışsınızdır. Bu büyüyü bozmak için de işin ehli medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Medyum Yasin  size bu güveni sunmaktadır. Elindeki kadim gücü kullanarak sizi bu zorlu büyüden kurtaracak ve hayatınıza bir daha bu büyüye maruz kalmadan yaşayabileceksiniz. Bir daha belirtmemizde yarar görmekteyiz; papaz büyüsü en karanlık büyülerden biri olduğu için mutlaka uzman medyumlara yaptırılması gerekmektedir. Keza bozdurmak için de uzman medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Şarlatan sıfatlarıyla ortalıkta dolanan ve medyum diye geçinen kişilerden yardım alamazsınız.

Papaz büyüsü geçmişi dolayısıyla ve de adı nedeniyle sadece papazların yaptığı bir büyü olarak bilinmektedir. Aslında bu yanlış bir bilgidir. Bu büyüyü tamamıyla kutsanmış kişiler yapmaktadır. Hatta çoğu papaz bu büyüyle hiçbir alakaları olmadığını bildirmektedirler. Kim bu büyüyle anılmak ister ki? Çünkü hem yapılması hem de bozdurulması oldukça güç bir büyüdür. Bu yüzden kadim ve karanlık bir geçmişe sahiptir.

Yaptırdığınız bu büyü de başta da belirttiğimiz gibi insanların vücut sıvıları kullanılmaktadır. Karanlık tarafı da budur zaten. Hatta domuz yağı gibi materyaller de kullanıldığı bilinmektedir. Bu büyünün ne amaçla yapıldığına bağlı olarak değişmektedir. Bir erkeği kendinize bağlamak ya da bir ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız medyum ona göre materyal kullanmaktadır. Materyaller pis gibi görünse de aslında dünya üzerine oldukça büyük güce sahiplerdir. Kadının her ay vücudundan dışarı attığı doğmamış çocuk ile erkeğin doğmamış çocukları olduğunu düşünürsek insanlığın en önemli ve hayati değer taşıyan sıvılar olduğunu anlayabiliriz.

Tekrar belirtmekte fayda var ki papaz büyüsü karanlık ve kadim bir büyü olduğu için mutlaka ama mutlaka bu işin uzmanı olan medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Öteki türlü kendi hayatınızda sorunlara neden olabilir ve hatta hiçbir işe yaramadığını görebilirsiniz. Ayrıca üzerinizde böyle bir büyü yapıldığını düşünüyorsanız da, ki bunu anlamak çok da zor değil, ani ve tuhaf değişimler ile fark edebilirsiniz, bozdurmak için de uzman medyumlardan yüz yüze görüşerek yardım almanız gerekmektedir.

Tarih:kısmet büyüsüpapaz büyüleriPapaz Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir