İçeriğe geç

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Halk arasında papazlar tarafından yapıldığı düşünülen papaz büyüsünün iki türlü hali vardır. Bunlardan biri gerçekten de papazlar tarafından yapılandır ve diğeri de dinen caiz görülmeyen ancak yine uygulamada yer alan kadının adet kanı veya erkeğin menisi ile yapılan şeklidir. Putperestlik döneminden kalan ve kadının adet kanı ile yapılan papaz büyüsü, büyüde kullanılan dilden dolayı bu isimle anılmaktadır. Süryanice dualar okunarak yapılan bu büyü, bir bayanın adet olduğu ilk günkü kanı ile yapılmaktadır. Papaz büyüsünde amaç bir erkeği kadına bağlamak, aşk ve sadakatle erkeğin o kadına ait olmasını sağlamaktır. Bazen de durum daha farklı gelişebilmektedir. Âdetinin ilk günkü kanı ile büyü yaptırarak evli bir erkeği kendine bağlayan kadının büyüsü, diğer kadının âdetinin son damlalarını erkeğe içirmesi ile bozulabilmektedir. Ancak bu o kadar kolay değildir ve işin ehli bir medyum hoca ancak bun başarabilmektedir.

Her ne kadar medyum hocaların işi gibi görülse de büyünün isminde de anıldığı gibi papazlar tarafından yapılması da söz konusudur. Daha çok bağlama amaçlı yapılsa da papaz büyüsü farklı pek çok amaç için de yapılabilmektedir. Muhabbet, bağlama, soğutma, kısırlık, cinsel seçimin değiştirilmesi vs. gibi amaçlara da hizmet eden bu büyü, iki şekilde olmaktadır. Sıcak ve soğuk olmak üzere iki türlüdür ve amaca göre de sıcaklık ve soğukluk değişmektedir. Papazların yaptığında ise kiliseye gidilerek papazla birlikte dua edilir. Papaz, büyü yaptıracak kişiden domuz yağı, adet kanı, tırnak, saç vs. gibi bazı malzemeler ister ve kişi bu malzemeleri göğsünde taşıyarak kiliseye gider. Burada da dualar okunarak büyü yapılır.

Eğer bu büyü bir papaz tarafından yapılmışsa medyum hocalar işin içinden çıkamamakta ve büyüyü bozmamaktadır. Çünkü medyumlar bu büyüyü görememektedir. Bu nedenle de eğer büyü papaz tarafından yapılmışsa yine papaz tarafından da bozulmalıdır. Eğer papaz büyüsü bir erkek tarafından kadına yapılacaksa bu kez de erkekten çıkan meni ile büyü yapılmaktadır. Papaz büyüsü ile kadının erkeğe sadakatle bağlanması ve gözünün bir başkasını görmemesi sağlanmaktadır. Kadın ve erketen çıkan ifrazatla yapılan bir büyü olduğu için bu ifrazatlarını yedirilip içirilmesi söz konusudur.

 

Tarih:kısmet büyüsüpapaz büyüleriPapaz Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir