İçeriğe geç

Papaz Büyüsü Yapan Yasin Hoca

Papaz Büyüsü, tüm zamanların bilinen en etkili ve en tehlikeli büyüleri arasında yer almaktadır. Kara büyü türünün tüm özelliklerini içerisinde barındırdığından dolayı birçok medyum tarafından riskli sonuçlar doğurabileceği belirtilmektedir. Büyünün etkisinden kısaca bahsetmek gerekir ise; Papaz Büyüsü kişilerin iradesine doğrudan müdahelede bulunarak, kişinin istemsizce bilgisi dahilinde olamayan davranışlar göstermesine neden olmaktadır. Kişinin ruhsal yapısına ve düşsel yapısında meydana getirdiği değişimler ile kişiyi istediğiniz şekilde yönlendirebileceğiniz bir büyü türüdür.
Büyünün içerisinde geçen”papaz” isminden dolayı halk arasında bu büyünün yalnızca papazlar tarafından yapıldığı algısı bulunmaktadır. Bu tamamen yanlış bir bilgi olup papazların bu büyü ile alakası olmadığı daha önce yazılan makalelerde belirtilmiştir. Hristiyan alemi bu tür büyü işlerine olan bakış açısından dolayı, birçok papaz büyü ilimine kendilerini kapatmışlardır.
Papaz Büyüsü hangi amaçlar için yapılacağı konusundaki sorularınızı şimdiden duyar gibiyim. Büyünün birçok alanda kullanım türü bulunmaktadır. Bunlardan sırası ile bahsetmek gerekir ise;
• Eşiniz ya da sevgilinizin sizden başka biri ile ilişkisi olduğunu düşündüğünüz anda bağlama büyüsü amacı ile papaz büyüsü yaptırılmaktadır.
• Hoşlandığınız kişiyi kendinize aşık etmek amacı ile yapılmaktadır.
• Sevdiğiniz kişinin başka bir kişi ile ilişkisi var ise ayırma veya soğutmak amacı ile kullanılmaktadır.
• Sevdiğiniz kişi veya sevgiliniz ile ayrı düşme durumunda geri döndürme amacı ile kullanılmaktadır.

Papaz Büyüsü çok kapsamlı ve tehlikeli bir büyü olduğundan dolayı birçok medyumun yapmaktan çekindiği bir büyü türüdür. Bu yüzden kesin olarak bu büyüyü yaptırmak istediğiniz an derin ve uzun bir araştırma yaparak medyum seçmenizi önermekteyiz.

Tarih:kısmet büyüsüpapaz büyüleriPapaz Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir