İçeriğe geç

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Kara büyüler her zaman insanların korku ile yaklaştıkları ama bir o kadar da meraklarını yenemedikleri bir alan olmuştur. Bu alanda yapılan uygulamaların sonuçları ve yapılış şekilleri her zaman ilgi çekici olmuş ve insanları hayretler içinde bırakmaya yetmiştir. Bu sınıfa giren özel bir büyü olan ve yapılış amacı genellikle insanların sıkıntı çekmelerini sağamak olan sabun büyüsü, sıradan bir sabunun inanılmaz etkileri doğurduğu çok sıradışı ve şaşırtıcı bir uygulamadır. Dünyanın en eski büyülerinden biri olan ve medyumların çoğu zaman insanları vazgeçirmeye çalıştıkları bir uygulama olan sabun büyüsü, sıradan bir sabuna bir iğne veya benzeri nesnenin batırılmasından sonra gizli bir yere saklanması ile yapılır. Daha sonra çok özel dualar ile büyünün etkisini arttırmaya çalışan medyumlar insanların akıl almaz sorunlarla boğuşmalarını sağlarlar. İlgili sabun saklandığı yerde kaldığı sürece büyünün etkisi altına giren insanlar inanılmaz sorunlarla uğraşmak zorunda kalırlar. Bu büyünün etkileri sabun eriyene veya bir kişi tarafından bulununcaya kadar devam etmektedir. Bu nedenle sabun büyüsü nasıl yapılır diye soran kişilerin zaten büyünün isminden başlayarak bir fikir yürütmeleri mümkündür. Birçok medyum bu özel büyüyü yapmaktan çekinir veya insanlara başka önerilerde bulunurlar.

Çünkü bu uygulama kara büyü sınıfında yer alan en özel ve tehlikeli uygulamalardan biridir. Sabun büyüsü belirtileri başladığı andan itibaren insanlar birçok farklı sorunla boğuşurlar. Tıpta çaresi bulunamayan hastalıklar, eşlere veya ailelere karşı yaşanan soğumalar, hayatın her alanında yaşanan talihsizlikler bunlardan sadece bazılarıdır. Eğer sabun saklandığı yerden alınıp hızlı bir şekilde büyü bozma işlemi yapılmazsa ilgili kişiler çok üzücü ve korkutucu bir şekilde inanılmaz kötü durumlarda kalabilirler. Hatta birçok uzman bu tarz büyülerin insanları çok kötü bir şekilde ölüme kadar götürebileceğini dahi söylemektedirler. Özellikle kara büyü yapacak olan kişilerin ve büyüyü yapan medyumların büyünün etkilerini ve sonuçlarını düzenli olarak takip etmeleri aynı zamanda gerekli gördükleri takdirde büyü bozma işlemi yapmaları önerilmektedir. Çünkü bu tip büyülerde özellikle cinlerden de yardım alınmışsa işler bazen kontrolden çıkabilir ve istenen sonuçlar yerine çok farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. Fakat yinede birçok kişi bu hatayı yapmakta ve büyüyü yaptırdıktan sonra etkilerinin hangi dereceye geldiğini kesinlikle takip etmemektedirler. Günümüzde bu tarz büyülerin az sayıda yapılıyor olması tamamen geçmiş dönemlerde ortaya çıkan istenmeyen durumlardan kaynaklanmaktadır.

Çünkü insanlar gördükleri olaylardan sonra daha da bilinçlenmekte ve aynı sonuçlarla muhattap olmak istememektedirler. Medyumlar sabun büyüsü nasıl bozulur diye soran kişilere genellikle aynı cevabı vermektedirler. Burada önemli olan konu büyünün nasıl bozulacağı değil daha çok hangi aşamada büyü bozma işlemi yapılmasına karar verilmesi gerektiğidir. En çok hata yapılan konu bu olduğu için özellikle daha işin başında insanları uyaran medyumlar, etki altına alınan kişilerin istenenden daha fazla etkiye maruz kaldığı takdirde zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yaptırmalarını tavsiye etmektedirler. Bu büyünün bozulması için iki yöntem vardır. Birinci büyüyü yaptıran kişilerin vazgeçip kendi kararları ile büyüye bir son vermeleri diğeri ise büyünün etkisi altındaki kişilerin veya bir yakınlarının saklanan sabunu bularak bir uzmandan büyü bozma işlemi hakkında yardım almalarıdır. Gelen talepten sonra okuyacakları güçlü ve etkili dualar ile büyünün etkilerine bir son verecek olan medyumlar, özellikle etkiler istenenden daha fazla görülmeye başlamışsa insanların hayatlarını dahi kurtarmış olabilirler. Bu nedenle büyü bozma işlemlerinin önemini bilmeden bu işe başlamak çok büyük bir hata olacaktır.

Tarih:kısmet büyüsünasıl yapılır

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir