İçeriğe geç

Tılsımlar

Hayatımızı yoluna koymak, rızkımızı ya da kısmetimizi açmak, aşk hayatımızda istediğimiz mutluluğa erişmek için Hakikat İlmi’ne uygun olarak hazırlanan tılsımlar; bu konuda işin ehli olan medyum ya da hocalar aracılığı ile hazırlandığında oldukça etkili oluyor. Arap Müslümanlar tarafından geliştirilen, ruhsal ve manevi enerji içeren tılsımlar, Arapça kelimeler, semboller ve harfler kullanılarak hazırlanan en önemli kutsal objeler arasında yer alıyor. Vefk ilminden ince bir çizgi ile ayrılan Tılsım ilmi, Medyum Yasin Hoca’nın eşsiz bilgisi ve deneyimi ile buluştuğunda tüm amaçlarınıza erişmenize yardımcı oluyor.

Aşk tılsımı, rızık ve bereket tılsımı, bağlama tılsımı gibi farklı amaçlar için Medyum Yasin Hoca tarafından hazırlanan tılsımlar; metafizik enerji ile yüklenen kağıt, bez parçası, yaprak ya da metal formları ile amacınıza en kısa süre içerisinde ulaşmanıza olanak tanıyor. Medyum Yasin Hoca, Tılsım ilmindeki yetkinliği ile iş hayatında başarı isteyenleri, aşk hayatında mucize bekleyenleri, eşinden sadakat dileyenleri, kısacası farklı amaçları olan herkesi hayaline kavuşturuyor. Dinimize göre caiz olan tılsımları yanınızda taşıyarak, manevi huzuru bulabilir ve kaderinizi olumlu yönde değiştirebilirsiniz. Zengin ya da ünlü biri olma dileğinize etkili bir tılsım ile kavuşabileceğiniz gibi çocuk sahibi olma amacıyla da Hoca’nın tılsım ilmi ile size yardımcı olmasına izin verebilirsiniz. Amacınıza özel dualar, sözler, simgeler ile hazırlanan tılsımlar sayesinde üzerinizdeki kötü büyünün de çözülmesini sağlayabilir ve tılsımların koruyucu özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Yüce Allah’ın harfleri, rakamları kullanılarak, dua ile hazırlanan tılsımlar; Allah’a olan inancınızın bütünlüğü ile etkilerini daha iyi bir şekilde gösterebilir. Hikmet ilmi hakkında yetkin olmayan kişilerce hazırlanan tılsımlar, inanç olmadan hazırlandığı için hiçbir işe yaramayabilir. Bütün bu olasılıkları göz önünde bulundurarak, İslam ilmindeki yetkinliği ve bilinçliliği ile kendisine danışan binlerce kişiyi emellerine kavuşturmuş olan Medyum Yasin Hoca’dan yardım alabilir, onun hakikat bilgisi ve sevgisi ile sadece size özel hazırlanan tılsım ile hayatınızdaki sorunları birer birer aşabilirsiniz. Sizin burcunuza yani yıldız namenize göre, tılsım ilmi kuralları çerçevesinde hazırlanan tılsımlar ile ev hayatınızda, meslek yaşantınızda ve hayatınıza dair her alanda emellerinize birer birer ulaşabilirsiniz.

Tarih:kısmet büyüsüvefkler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir