İçeriğe geç

Voodoo Büyüsü

Her büyü çeşidinden bahsederken ne kadar tehlikeli olduğuna ve zaman içerisinde ne kadar tehlikeli yol alabileceğine değiniyoruz. Bu bakımdan her büyü çeşidinin kendine özgü bir takım sıkıntılı yönleri ve aynı zamanda tehlikeli yönleri oluyor. Bu bakımdan bizlerin aklına gelen en kötü büyü kara büyü oluyor ama henüz kimse voodoo büyüsünden bahsetmiyor. Her ne kadar birbirleri ile aynı orantıda güce sahip olsalar bile voodoo büyüsünün daha tehlikeli olduğunu savunabiliriz.

Voodoo büyüsü çok tehlikeli olmak ile birlikte aynı zaman da ölümcül olabilir ve yapılan kişinin üzerinde kim izler bırakabilir. Her ne kadar doktorda tedavi süreci gerçekleşecek olsa bile, maalesef düzelmesi mümkün değildir.

Bu büyünün esiri olmuş kişiler zamanla ve yavaş yavaş fiziksel ve ruhani boşluğa yuvarlanırlar. Daha sonrasında ise ölüme giden bir yol seyir ederler. Fiziksel olarak olmasa bile, ilk başta ki değişiklik her zaman psikolojik yönden oluyor, bu yönden voodoo büyüsü yapılmış insanların öncelikli olarak psikolojileri etkileniyor. Bu kişiler oldukça sinir ve stres sahibi oluyorlar. Zamanla ruhsal boğuntu ve bunaltı yaşayarak günden güne eriyorlar. Geçirilen bu süreç o kadar tehlikeli ve dayanılmazdır ki, insanlar kendilerini tam olarak bu noktada büyük bir buhrana sürüklerler.

Voodoo büyüsü yapılmış kişiler tam olarak şizofrenlik belirtisi göstermektedirler. Bu bakımdan da tehlikeli durumdadırlar. Eğer bu şekilde bir belirtiniz var ise; acilen bir uzmana danışmanızı öneririz.

Tarih:Aşk Büyüsüaşk duasıkısmet büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir