İçeriğe geç

Yıldızname

Yıldızname

yıldıznameFal bakmak veya astroloji dünyası ile ilgilenen kişiler birçok farklı yöntem ile insanlara gelecekleri hakkında bilgiler vermeye çalışırlar fakat bu yöntemlerin birçoğu başarısızlıkla sonuçlanır. Tüm bu yöntemler arasında her özelliği ile öne çıkan yıldızname isimli uygulama, geleceklerini merak eden ve bu konu hakkında bilgiler edinmek isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri uygulamadır.

Fakat bu uygulamanın çok büyük bilgi birikim ve tecrübe gerektirmesi ayrıca yıldızname yapacak olan kişilerin birçok bilim dalına karşı yüksek hakimiyet sahibi olmalarının gerekmesi, insanların bu konuda çok dikkatli olmalarını ve özellikle medyum seçiminde çok dikkatli davranmalarını gerektirmektedir. Bu kadar özel ve uygulaması zor olan bir teknikte her adım son derece dikkatli bir şekilde yapılmalı ve her zaman için yapılması gerekenlerin eksiksiz bir şekilde yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Yıldızname konusunda gereken en önemli hususlar, gelecekleri hakkında bilgi almak isteyen kişilerin doğum tarihlerinin gün, ay, yıl şeklinde tam olarak bilinmesi hatta mümkünse doğdukları andaki gökyüzünün durumuda saptanmalıdır.

Medyumlar kişilerin doğum tarihi bilgilerini aldıktan sonra bazı özel çizimler yaparlar. Bu çizimler genellikle iç içe geçmiş daireler şeklinde olmaktadır. Çizimin ardından bu dairelerin üzerine o güne ait olan güneş, ay, yıldız veya gezegenlerin durumuda eklendikten sonra bazı özel teknikler ile yorumlar yapılır ve insanlara gelecekleri hakkında bilgiler verilmeye çalışılır. Yıldızname, sadece günümüzde değil geçmiş dönemlerde de çok büyük ilgi gören birçok kişinin denediği çok eski bir yöntemdir.

Ancak zaman içinde gelişen bilim ve teknoloji, eski çağlarda uygulanan yıldızname uygulamalarının yanlış sonuçlar verdiğini ve asıl doğru olan uygulamanın kişilerin doğum tarihleri kullanılarak yapılan yöntemlerin olduğunu ortaya çıkarmıştır. Eskiden insanlar yıldızname uygulaması için insanların isimlerinin ebced değerini kullanmışlar bu şekilde sonuca ulaşmaya çalışmışlar. Ancak daha sonraki zamanlarda özellikle bu konuya hakim olan bilim adamları, yaptıkları araştırmalarla bu yöntemin son derece yanlış ve hatalı sonuçlar veren bir yöntem olduğunu kanıtlamışlardır. Bugünde medyumların en çok talep aldıkları uygulamalar olan yıldıznameler, konuya hakim olan medyumların bile zorluklar yapabildikleri çok önemli uygulamalardır.

Tarih:aşk büyüleriAşk BüyüsüBağlama BüyüsüMedyumyıldıznameyıldızname bakımı

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir